Eli mulla olis sellanen ongelma että tilasin halvathinnat verkkokaupasta kolme tuotetta.
1. micro sd/microsdhc kortinlukia:N sen ongelma on että se ei tue samassa tilauksessa ostettua 16GB:n sdhc korttia. Eikä edes yhden gigan/kahden/neljän/kahdeksan gigan korttia joten luulen että tää on paskana.
2.micro sdhc 16 gb muistikortti toimii hyvin muttei synkkaa kohdan yksi laitteen kanssa.
3. USB rinnakkaisadapteri tulostimelle plug&play adapteri ei ensinnäkään ollut pakattu asiallisesti, vaan se oli pelkällään pussissa muiden tuotteiden kera. sen lisäksi sen johto oli luvattua lyhyempi, kotelo oli osittain auennut ja johto oli irronnut muovikuoresta muttei piiristä. Aluksi tietokone löysi tulostimen. Mutta sitten tulostin vain hävisi ja päätin kokeilla kolmella muulla koneella ja kahdella tulostimella (hp laserjet 4000n/hp laserjet 4050n) josko se toimisi muttei toiminut.
Miten pitää menetellä/mitä lakiin liittyviä/palautukseen tarvitaan???
verkkokauppa halvathinnat
1
168
Vastaukset
- HalvatHinnat
Pahoittelemme huonosta kokemuksesta.
Löydätte verkokaupamme ehdot tästä:
http://www.halvathinnat.com/ehdot
Palautusohjeita lähetetään teille s-postin kautta kun olette täyttäneet RMA lomakkeen tästä:
http://www.halvathinnat.com/rma
T. HalvatHinnat.com
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552540Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021062- 64891
- 65829
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85700Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658