http://www.iltalehti.fi/uutiset/2012042315483900_uu.shtml
Peli on näiden osalta jo menetetty.
Pissiskännihorot vauhdissa
3
98
Vastaukset
- gmail1989
onkohan näiden sotut ja osoitteet jaossa?
- basan marjat
Ei meittin pissis ainakaan tekis tollasta.
Oikeusministeri vetää tuttia, kun ei uskalla mitään tehdä tai muuttaa- POLLAREITA LISÄÄN ja oikeudet kohilleen. Ei vapaana voi tollasta väkee pitää, joten lastenkotiin/psyykkiseen/vankilaa paikkoja ja paljon.
Myös VANHEMMAT pitäs syynää ja neuloo se räppänä kiinni, jos ei muuten tule järkiinsä. Jos hittolaiset hommaa lapsen SIITÄ PITÄÄ KANS PITÄÄ HUOLTA.
Uhreille vinkki!!! Jos voit RAAVI päällekäyvää kunnolla, saat ihonäytteen josta DNA on saatavissa. Alakynnessä oltaessa ei kannata sääliä sitä hyökkääjää, kun oma henki voi mennä. YRITÄ ees saada jotain todistetta, siis RAAVI kunnolla. - Olen yksinkertainen
Järjetöntä!
Kun ihmishengen päälle käy, saa vähän sakkoa, jos sitäkään. Kai päähäntaputtelua ja säälittelyä tulee. Uhrille kuuluvissa korvauksissa yleensä aina vaateet pienennetään, jos saa lainkaan.
Annas olla, kun joku värkkää rahalla jotakin, heti häkki heilahtaa, vaikka ei ihmishengestä ole kyse. Kuusi vuotta linnaa. Eikö velanantajallakin pidä olla vastuuta? Mitä, jos tuo kakku puolitettaisiin velanantajan eli pankkien jne kanssa.
Jos joku järjestää minulle synttärit ja kutsuu minut sinne ja paljon muita vieraita, se on heti lahjuksen antamista ja ottamista. Vähintään ehdollista tulee tai vaaditaan häkkiä. Parempi on, kun vietän kuusikymppiset tuolla metsänpimennossa, yksin.
En ymmärrä eikä kai minulla ole oikeustajua ollenkaan.
Minut on opetettu lapsesta saakka olemaan rehellinen ja lyömättä ketään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1572558Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021072- 64901
- 65839
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85710Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658