Heidi ja Peppi vain kavereita?

praavda

Mulle on alkanut päivä päivältä selvitä, mistä tyttöjen välillä vois olla kyse. Etenkin Heidin puolelta, sillä on kova hinku ottaa Peppi kainaloon, jopa päästä sen pöksyihin!

Esimerkiksi kun se kylpytakissaan halus Pepin kanssa kävelylle, torjuen Jirin, se todennäköisesti halus mennä Pepin kans Amandaan ja antaa sille lohtuseksiä. Peppi vaan tuntuu ärsyttävän heterolta mutta kyllä se vielä koulutetaan ja Heppis pääsee herkkuun kiinni.

8

448

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • killisilmä-Antti

      BI-muijia ne on molemmat. Kyllä ne toistensa pannuja nuolee.

    • strawberry

      Ei kuulosta (ainkaan vielä) ihan salkkarimatskulta. Ehkä joskus muutaman vuoden pääst ne alkaaki kiinnostua toisistaan. Tai sit Peppi tuleeki raskaaks Sergeille, mut Sergei on saanut kostosuunnitelman toimimaan ja muuttaa vallan (ja pillun) himoisena maasta ja lähtee ulkomaille naisiin. Pepistä tulee yh-äiti ja se muuttaa Tuulirantaan yhdessä Lassen kanssa, joka on eronnut pöljä-Paulasta tajuttuaan olevansa hirviseksuaali.

    • moose

      Miten se saa ne hirvet pysymään paikoillaan kun se nussii niitä?

    • marsalkka Eero

      Takajalat kumpparin varsiin ja nylkyttään! Kyllä vanha insinööriluutnantti keinot osaa. On rassannut enemmänkin röörejä maailmalla. Eritreassa pani gnuta joka ilta.

    • salkkarityttö94

      Onko Salkkareista leikattu pois ne kohtaukset missä Peppi nuolee Heidin mattoa ja toisinpäin? Yhdessä kohtauksessa taustalla näkyi strap-on dildo....tuskin Heidi sillä sentään Jiriä nai, joten miettikää mihin tarkoitukseen se siellä on. Tietääkö Jiri, että Peppi pettää sitä Heidin kanssa? Kerran näin Pepin ja Jirin kaupungilla ja olisi mieli tehnyt mennä Jirille kertomaan, että mitä Peppi oikeasti sen selän takana touhuaa.....jakaa Sergeillekkin limaansa eikä Jiri tiedä asiasta mitään.

      • Mistä kukakin tykkää

        "tuskin Heidi sillä sentään Jiriä nai"

        Miten niin tuskin? Eihän sitä koskaan tiedä.


    • strap-on.

      Mikä on strap-on dildo? Nyt kävi oikeasti kiinnostamaan: :D

    • Peppi on niin Heidin bitch! H opetti sen tavoille saunareissulla eikä ole Jirit ja Jorit sen jälkeen tuntuneet missään. Eihän se ennen edes tiennyt, miltä squirttaaminen tuntuu, nyt j-lauta tietää!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      347
      4401
    2. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      142
      2478
    3. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      82
      2096
    4. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      144
      1626
    5. Eikö me voitais

      Vaan harrastaa seksiä kun muusta ei tule mitään
      Ikävä
      26
      1167
    6. Hotelli kainuu

      Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!
      Kuhmo
      43
      1150
    7. Kuinka pitkä välimatka

      on teidän kotien välillä?
      Ikävä
      32
      1106
    8. Mistä kehon osasta

      Pidät minussa eniten?
      Ikävä
      79
      1041
    9. Seuraavakin hallitus joutuu leikkaamaan

      Sitähän tämä hallitus nyt höpöttää, kun itse on ajanut tilanteen katastrofaaliseksi. Orpon hallitus lähti suurin puhein
      Maailman menoa
      140
      999
    10. Ovatko vastasyntyneet vauvat syntisiä?

      Se ihmisten keksimä järjetön perisynti, jos ovat!
      Luterilaisuus
      338
      978
    Aihe