Tulin just ulkomaanmatkalta millon jokerit pelaa,seuraavan kultamatsin?
Millon seuraava peli
4
89
Vastaukset
- pethe
Tota... sm-liiga on tältä erää ohi, JYP VOITTI KULTAA, jokerit ei saanu mitään.. ähähähähähähähähhähähähähähähähähähähähähähähähähähähähähähäh ylimielisyys kostautui narripaidoille.
- yökkis
eiku ainiin, voittihan ne jotain, "Paskanruskeeta":
- taistokki
jyp on homoille !! vetäkää kätee homot. hyi
- Jokeripokeripoks.
Terve Jokerifani. Ihan normaalia kommentointia sieltä s-vikaisten suuruudenhullujen näkökulmasta. Mutta älä huoli, tulee taas syksy ja voitte taas isotella miten olette mahtavin ja maailman paras jääkiekkoseura, nimittäin pudotuspeleihin asti. Sitten tulee taas joku maalaisten halvalla kasattu rupusakki, joka laittaa teitit kesälomalle. Luulisi jo vituttavan ja turhauttavan tuommoinen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 841265
- 561211
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...321132- 571097
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä39844Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.121729- 25655
- 12477
Eikös se mene niin että Jumala loi maailman ihmisille eikä päinvastoin
joten saatana yrittää vääristää ja jota nyt vouhotetaan??? https://keskustelu.kaksplus.fi/threads/bovaer-tutkimuksissa-89467Puuilo pittäis tulla Haapaveelle
Kaikki perskatti menee ylivieskaan ja ei Haapaveelle! Miksi ? Ylivieskaan on tullu monet liikkeet ja lissää tullee. Mitä38346