kansanterveysongelmamme - näin rajusti sanoi Tukholman lääninpoliisimestari Carin Göthblad DN:ssä.
Tiistaina oli selvää,että jälleen yksi nainen on tapettu muslimien kunniaväkivallan seurauksena Ruotsissa.
Se on Ruotsia se - tämä on vaan yksi seuraus Ruotsin holtittomasta maahanmuuttopolitiikasta.
KUNNIAVÄKIVALTA meidän suurin
4
175
Vastaukset
- fw23tr23t2t63
Suurin ongelma on kylläkin tämä oikeudeton hyödyn ottaminen yhteiskunnassa nykykään, mistä säästöjä pitäisi ottaa..
- rosvoilleehdotonta
Muuten joudutaan toteuttamaan aika nopeasti isompien omistajien omaisuuden poistoa käytännössä.
Kanervalla on kai jo oikeuden määräämä matkustuskielto Suomen valtiosta, joka koskee myös perhettä?
Jotta oikeutta ei tarvitse r'äjäyttää kuten Norjassa, niin jotain on tehtävä että ehdottomia tuomoita on laitettava enemmän talousrosvoille jne..
- ew5ge
pahinta tässä on se että ne hyysärit jotka aiheuttaa tämän saman ongelman suomessa eivät joudu mihinkään vastuuseen
vähintä mitä voisi vaatia on että nimet julki - WTT
Suomessa ja muissa Länsimaissa olisi pitänyt aina olla periaate Maassa maan tavalla. Nyt ollaan kusessa näiden ahdasmielisten ja takapajuisten kusipäiden kanssa.Kaikki huonot maahanmuuttajat pitäisi poistaa länsimaista, mutta nyt se on jo vaikeaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin33611541IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3597886Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut882758Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?972217Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1462104Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61611- 1101251
Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin521064Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus26898MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312782