Bandidos juhli demareiden tiloissa.

261
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

>Kauheeta!

Äänestä

Palstalla pörräävät luuserit luokkaantuu, kun ei se ollut persu!

Muitten mokia ei saa mainita, kiihtyneet homoluserit vaahtoaa täällä..
Valehtelut ja lahjonnat pitää vaieta..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


oivoi sentään kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/bandidos-jengilaiset-juhlivat-demareiden-tiloissa/art-1288465723636.html?pos=1288349940026

Jutta selittää huomenna hakaniemen torilla tapahtuneen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu