eli olen 18v tyttö ja neitsyt haluaisin tietää että miltä sperma maistuu koska hakuaisin poikaystäväni kanssa harrastaa seksiä ja olisi mukava näin etukäteen tietää mitä olisi luvassa.
miltä sperma maistuu?
mietteliäs1
111696
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Maku riippuu ruokavaloista mutta ei se yleensä oikeen millekkään maistu.
Siis apua meinaaksä ottaa lastit poskees..sen jälkeen on varmaan
mietteliäs täyteläinen ja korkattu olo.
Sperman maku on todella yksilölkohtaista. Siihen vaikuttaa päihteiden käyttö (tupakka saa kuulemma sperman maistumaan pahalle), ruokavalio ja elämäntavat muutenkin.
Eli vain kokeilemalla selviää tämä asia.
Omasta kokemuksestani voin sanoa ettei se kovin kummoiselle maistu, ei hyvää muttei pahaakaan :)
Oma mäiske haisee uimahallin kloorille, maku ehkä hieman suolainen, en nyt tarkkaan muista kun en ole hetkeen masitanut :-)
Riippuu, annatko ensin pillua vai pyllyä. Pilluliman ja paskan makua aistittavissa. Jos et anna ensin, saat maistella kusta ja toisen naisen pillulimoja.
Jumala ei tarkoittanut spermaa maisteltavaksi. Sperma on pyhä elämänneste jonka tarkoituksena on luoda uusia Jumalan kuvia luomakuntaan. Sperma kuuluu normaaliin miehen ja naisen välisiin yhtymiseen, jossa he tulevat yhdeksi lihaksi. Sitä ei missään nimessä kuulu niellä, se on lasten, uusien Jumalan kuvien, hankkimista varten, ja se väärin käyttö on Jumalan tahdon vastaista ja hän tuomitsee sinut ikuiseen kadotukseen!
Sä et kuulu tänne. Korkein oikeus tuomitkoon sut nuolemaan läskien ukkomiesten perseitä. Jumala on täyttä kusta suuhun. Ei ole todisteita oikein.
Maku taitaa usein olla melko neutraalia mutta se miltä sperma tuntuu on ehkä sellainen asia jolla enemmän merkitystä.
Liian vetinen tai liian paakkuinen sperma tuntuu ällöttävältä
Mene maistamaan!
Jotkut tykkäävät, jotkut eivät.
Kannattaa siis ottaa ja kokeilla, onko sperman maistelu sinun juttusi.
ah