Timo T.A. Mikkosen omaishoitajaksi ryhtynyt Nina Mikkonen on MTV3 kanavalla aivan kohta, kannattaa katsoa!
Nina Mikkonen televisiossa klo 6.50
Tsemppiä Timppa
19208
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Toivottavasti ei hae mitään sosiaalitukia hoitoon.
tilaisuudesta haeta ja kyllä se on hakenut kaikki mahdolliset jo aikoja sitten. Onko Nina Mikkonen nyt semmonen huono äiti kun joutuu hoivaamaan sitä päästään jysähtänyttä ukkoaan?
Miksi ei saisi hakea sosiaalitukia, onhan Mikkoset veroja maksaneet.
ovat aina eläneet muiden siivellä.
Katso vaikka hänen verotiedoista.
Oli kyllä Timo T. A. aika heikossa hapessa. Silti jaksaa keskustella päivittäin asioista ja on edelleen kiinnostunut *maailman menosta*..... Tsemppiä isännälle, ei tollasta voi toivoa pahimmallekaan vihamiehelleen. Kenelle tahansa voi sattua sama setti, ei oo viisasta haukkua toisiamme.
Sosiaalipornoa pahimmillaan, miten Mikkosen vaimo tuollaiseen alentuu. Mies ei pysty itseään puolustamaan, nainen tahtoo julkisuuteen hinnalla millä hyvänsä, pöyristyttävää!
kuka tahansa sekoaa. http://janiika.kapsi.fi/ljfalmis/kuvat/200109.jpg
Kumpikohan niistä on hullumpi?
Katsoin äsken, kyllä oli kamalassa kunnossa. Tuo kohtalo on kuolemaakin pahempi.
aina vittuillut ja nälvinyt muita ihmisiä, ja pitänyt itseää muita parempana.
Nyt tuli sitten pahin sairaus, joka pisti miehen hiljaiseksi ja nöyräksi.
http://www.youtube.com/watch?v=SDRguqOtQPk&feature=related
Timo T.A. Mikkonen on upseeeri ja herrasmies ainakin omasta mielestään. Ensimmäistä vaimoaan hän petti alusta lähtien, 20 vuotta kymmenien naisten kanssa. Kun vaimo sai tarpeekseen ja meinasi jättää Mikkonen vannoi majuri käsi Raamatulla Jumalan nimeen ettei hän ikinä enää tulisi vaimoaan pettämään. Heidän lapsensa todistivat tätä valaa.
Että tälläinen Jumalaa pelkäävä upseeri ja herrasmies. Edustanee porvarien moraalia, itse saa tehdä mitä lystää, muita ollaan kyllä kivittämässä. Vastenmielinen moralisti!
kuntouttaa enää, vähemmällä pääsisi, kun antaisi FN:än käteen ja yhden patruunan, työntäisi sen peräkammariin ja vetäisi oven perässään kiinni.
FN ei ole luotettava, voi tulla häiriöitä, revolveri on. Paras tuollaiseen on .357 magnum revolveri reikäpääluodilla, leuan alle tähtää, se on siinä.
aivoihin osumisen mahdollisuus olisi ilmeisesti todella pieni.
ai jaa? pikkiriikkiset aivot? Lottoamista yhdellä kuulalla?
Ylpeys käy lankeemuksen edellä. Yhä, aina ja iäti. Ton kun pitää kirkkaana mielessä, niin hyvä tulee.
Kumpa Mikko mato joutuisi ongen koukkuun syötiksi ja iso kala jyrsisi silmät päästä poijes
Tuo on kyllä aika raakaa, kalanruuaksi ja koukkuun!
Antaakohan T.A Ninan käydä vieraissa oikein luvan kanssa, kun itse ei pysty mihinkään.
Joillakin näyttää olevan kanttia lyödä lyötyä, vaikka kukaan meistä ei tiedä milloin itselle voi tulla sairauskohtaus.