On erikoista, että vappupäivänä Huvila ja huussi - ohjelman remottimies esiintyi Helvetin Enkeleiden support-lippis päässään. Näinkö myös Nelonen tukee rikollisryhmien toimintaa?
Huvilan ja huussin piilomainos...
3
226
Vastaukset
- klhvglkhvl
"Ohjelma sisältää tuotesijoittelua"
- soppaboikotti
Kestän piilomainontaa lippiksen verran, kunhan ruokaosuus poistetaan ko ohjelmasta.
- kiittimulleriitti
Epäilenpä että tällä kokkaavalla neitosella on sukua kanavan henkilöstöosastolla, niin
moneen ohjelmaan ko neito on tungettu esittelemään itseään.
H&H:ssakin on Anita sivuroolissa nykyisin, joten kiitti, mullekin riitti.
Viime kaudella vielä ko ohjelmaa saattoi katsoa niin että vaihtoi kanavaa siksi aikaa kun neiti "esitteli itseään" ja muka siinä sivussa jotain ruokatuottajaa, mutta nythän tällä kaudella neidin roolia on korostettu, hän onkin pääosassa, voi hyvä sylvi!!
Aivan sama kuin laitettais Tuksu remonttireiskaan!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 424340
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1384089- 643746
- 1083635
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans333547Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe643357- 872932
- 542835
- 252646
Korjaamo suositus
Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p142354