Karkkia????

Ihan vaan karkkia???
754
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

No seuraavalla kerralla sitten taas kepponen.

Äänestä

buenos dias. hombre los hoblaa.

Äänestä

Lauantaina tyhjensin pussit ja tuli outo olo.
Ei voi keskeyttää kun pääsee alkuun:)
Meinaan oli kaksi pientä karkkipussia ja nehän tuli naposteltua pois.
No meni siinä jokunen tunti.

Äänestä
  • Nam nam, tulipa hyvä olo.;)

    Äänestä

Suklaata huomenna sitten kaupasta.
Olen kertonut fatserin sinisen nähdessäni ei vielä tänään huomenna , huominen tulee ja minä nautin suklaasta.
Joku sanoo , että se on miehenkorvike , mitenkäs lienee.
Henkilökohtaisesti ei vaan aivan eri nautinto , kuten rähmämunkit :)

Äänestä

Kuka söi sun nallekarkit?;)

Äänestä
  • ei mee nallekarkit aina tasan:D

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


tiesin sen!!! kirjoitti:

Ihan vaan karkkia???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu