kuka saatana voi harrastaa ryhmäseksiä,teillä on joku hätänä ja pahemman kerran..miettikää vähän..tosi säälittävää touhua!!!!!!!!!!!
en tajua
huhu
71962
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
---
paljon mitään muutakaan. Toisaalta on ehkä parempi, että pitäydyt vaan siina lähetyssaarnaaja-asennossa ja lopetat tällaisten mielenkiintoisten foorumien lukemisen.
heittää.
Kuule eiköhän jokainen itse päätä mitä tekee. Jos sinä et pidä ryhmistä, etkä voisi sellaista touhua kuvitella tekevästi niin ei se tarkoita etteikö moinen sopisi jollekin toiselle. Jätä itse väliin ja anna muiden irstailla ihan vapaasti.
miksi haukut toisten tekemisiä tai mieltymyksi??asioista voi, ja saa olla erimieltä, mutta miksi loukata toisia. taidat vain ja ainoastaan olla kade kun et ole itse päässyt kokemaan. olen muutaman kerran ollut ryhmässä ja on ollut erittäin ihanaa. ja tulen varmaankin osallistumaan jos vain sopiva seura sattuu kohdalle !
"taidat vain ja ainoastaan olla kade kun et ole itse päässyt kokemaan."
järjettömille sekoilijoille olla kade?!
Ei järjettömille asioille tarvitse olla kade.
Mutta kaikkia asioita, joita ei itse ymmärrä, ei pitäisi tuomita järjettömiksi. Vähän suvaitsevaisuutta. ;-) Kysehän on kuitenkin aikuisista ihmisistä ja heidän omasta halustaan.
Kukaan tuskin pakottaa Sinua harrastamaan ryhmäseksiä, tai edes roikkumaan tällä palstalla lukemassa näistä "järjettömyyksistä". ;-)