Löytyykö Mäntsälästä muita kotisiivousta tarjoavia yrityksiä kuin Minjaco Oy?
Osaako joku suositella tiettyä yritystä, ja tietysti jos olisi hinnoista antaa jotain suuntaa-antavaa tietoa?
Kotisiivous Mäntsälässä
13
4948
Vastaukset
- YrittäjäN
Itselläni, on kotisiivous yritys !
- mänt.
Minkäs niminen yritys että voi ottaa yhteyttä?
- Kotipalvelut
Kyllä Mäntsälässä on useitakin kotisiivouspalveluja tarjoavia yrityksiä, mutta aikoinaan huomasin saman ongelman, itse niitä etsiessäni, että yhteystietoja / valmista listausta on hyvin vaikea löytää. Seuraile ilmaisjakelulehtiä, niissä mainoksia.
- . . . . . . . .
Mäntsälän Yrityskehityksen yrityshakemistosta löytyy aika hyvin paikallisia yrityksiä.
http://www.mantsalanyrityskehitys.fi/ - kainotar*
Tämmöinenkin sattui silmiin: www.kotisiivous.info/mäntsälä. Ei ole vaan yritystä tarjoamassa palvelua. Taitaa olla pulaa hyvistä siivoojista.
- Sira
Tämmönen kanssa:
Casillas Oy, p. 050 575 2274
Osoite, 04680 Hirvihaara - pajutar1
Minjaco ei ainakaan pyynnöistä huolimatta ota yhteyttä!!! vaikka lupaa
- pii
Minjacoa ei kannata käyttää. Tekevät huonoa jälkeä ja kun huomautat asiasta he sanovat sopimuksen irti. Tämä tapahtuu vain jättämällä tulematta ja se ilmoitetaan kun soittelee sinnepän ja kyselee mistä on kyse.
- mirkku2
Myös tämä yritys toimii Mäntsälässä
Siivousapu Hohto Oy
www.siivouskotiin.fi
- RiittaKilpelainen
Kotisiivous Kilpeläinen 045-1249821
“Olen olemassa, jotta sinä voit keskittyä elämässä olennaiseen. Olen Kokenut, luotettava, ystävällinen, vakuutettu.”
http://ritukil.wixsite.com/kotisiivous
- Riitta Kilpeläinen - RiittaKilpeainen
Kotisiivous Kilpeläinen 045-1249821
“Olen olemassa, jotta sinä voit keskittyä elämässä olennaiseen. Olen Kokenut, luotettava, ystävällinen, vakuutettu.”
http://ritukil.wixsite.com/kotisiivous
- Riitta Kilpeläinen - Tarvettaolis
Mitä tuo palvelu maksaa Mäntsälässä?
- N.55
Www.imfix.fi Omakotitalo asukkaan taidoilla varustettu hyvä siivooja. 33,48e/h Itselläni 2koiraa joita hoitanut myös hyvin lomamme ajan! Suosittelen!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit585524KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti1953537Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei222355Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja182348Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro91118- 1021038
Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT621017Rötösherra käräjillä
Ähtäriläisyrityksen epärehellisyys oli niin suurta, että mies yhtiön takaa oli lähellä saada ehdotonta vankeutta. Vaikeu18992Häneen rakastuminen oli sellaista
että aina uskoi ja luotti että kyllä tästä vielä edetään jotenkin. Se olikin vain rakastuneen toiveajattelua kaikki. Ta79955- 80947