testaa jo minun keksimää sielunlakia.
http://www.aljazeera.com/news/africa/2012/05/20125813525293203.html
http://www.aljazeera.com/news/africa/2012/05/20125813525293203.html
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
onko sielläkin mielisairaaloita? Voi v*'**u mikä ääliö...
Sielunlaki ja demokraattinen rauha
Sielunlaki tarkoittaa sitä, että puolet maailman miehistä tajuaa todellisuuden naisellisella tavalla. Kun meidän järki ja aistit muodostavat tajunnan, tajunta on sielukin. Elämässä on silti paljon dualismia. Se johtuu kaksijakoisesta sielunlaista, jonka perusteella ihmiskunnan tajunta jakautuu kahtia prosentuaalisesti 75 ja 25. Esimerkiksi minä kuulun tuohon vähemmistöön.
Vielä tätä kirjoittaessani elämässä ja tyhmyyttä ja pahuutta. Jos haluamme demokraattista rauhaa, silloin meidän on luovuttava sielunlain takia ennen kaikkea
rahasta. Sielunlain takia Lähi-idän taistelut laajenevat Syyriasta Jordaniaan ja myös
Jerusalemiin. Ei sen ihmiskunnan loppusodan voittajasta ja häviäjästä ole sielunlain perusteella enää mitään epäilystä. YK on sivuseikka.
http://www.seasky.org/celestial-objects/black-holes.html
http://www.youtube.com/watch?v=SjS3CgIi7jI