Katsokaas mun kullia täältä http://www.showyourdick.org/member.php?w=253626 ja kommentoikaa kiitos.
mitäs tykkäätte mun kalusta?
dickyman
561437
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 56
Vanhimmat
16-senttine ja vitun ohut -_-
Nytpä nickki olikin tosi osuva...
Laitotko itse tuon kuvan, jotta pääsisit moittimaan tuota normaalipaksuista pitkää peliä?
Tuo on kyllä keskimittaista 16 senttistä pitempi...
paksuus on jotain 14 cm keskeltä mulkkua kovalla erektiolla ja pituus about 20 cm
Ei varmasti ole 14 cm ympärys, jos se olisi tuon verran et saisi sitä työnnettyä vessapaperihylsyyn. Taitaa olla 11-11,5cm
ehkä vähän yli
ei se vessapaperihylsy ees mee loppuun asti ku on muna seisokissa ja todellakin on about 14 cm keskeltä munaa ja kyllä menee vessis hylsyyn 14 cm koklaa vaikka jollain
ja sehän ei mee ees loppuun asti se hylsy seisokissa mun mulkkuun
Älä välitä noista kateellisten jorinoista. Niillä kun on yleensä ohut ja pituutta maksimissaan sen 13 senttiä, niin kyllähän tuollaiset isohkot toisilla vituttaaa...
Tuossa jo joku tarjosi omaa 11 sentin ympärysmittaansa;)
Ja erikoismaininta suorakulman käytöstä. Sitä ei saa nyrkkiin sykkyrälle...:D
itekkin ajattelin et epäilijät vois taltuttaa käyttämällä suorakulmaa muttei näköjään aina
No johan pomppas, mittaa huviksesi vessapaperirullan hylsy! Se on 14 cm ympärys ja tämä kaveri kun työntää temmisä sinne niin jää vielä väljyyttäkin. Sen käyryyden takia ottaa kiinni ei paksuuden.
tykkään itsekin käyttää hylsyä samalla tavalla kalulla ja itselläni menee ihan tyveen asti ja kalulla on pituutta semmoiset 17 cm
voisi kohta taas laittaa tuollaisen wc-paperirullan hylsyn kovana olevan kalun ympärille
Etkö mitään parempaa keksi keskikooon ylärajoilla olevalle pilillesi?
Työnnä se vaikka pillluun.
Sitten kun ja jos pääset naisiin, niin osta SexShopista pillumehupilli, niin pääset makuun het kättelyssä.
vitsi vitsi
jokaisella omat tapansa. itse tykkään laittaa normaalin session aikana erilaisia välineitä kalun ympärille
varsinkin niihin mukamas vetästäviin rööriin niihin mahtuu sisälle tollanen regulaari
Olisit köyttänyt itsesi mulkusta kattoon roikkumaan, niin saisit venytettyä enempi esille. Missäs on 90 asteen kulma? 16cm tuo oikeasti on tai 15cm, mutta aika kookas silti, mikäli suomalaisen lerssi?
Heh heh hee. katsoin lisää kuvia ja miksi et polkaise munaasi läpi tuosta paskapaperirullahylsästä? Onhan tuo puoliksi inessä jo ja kapenee vaan:)
Miksi sitä ei voi vaan mitata ilman ihme kikkoja? Menet selkä seinää vasten, käännät munasi 90 asteen kulmaan suhteessa kroppaan ja siitä viivaimen painat munasi päälle ja katsot tuloksen? Miksi tuollaista ihme kikkailua? Sulla on iso ilman vippaskonstejakin, mutta joku 15 - 16cm - iso siis suomalaisittain:)
Heh, katsoin taas ja vittu että repesin:) Ohje on; "selkä seinää vasten". Noh, sinä vähän sovellat ohjetta ja menet muna seinää vasten päin seisontaan niin, että voit mittaa painaa seinän ja itsesi välissä nivusien kautta persereikääsi entistä syvemmälle:) heh hhhehheee, olette te värkkejä pojat perkleeet:) Huhhhuh, hähäähääähehhheeee..Ei mitän rajaa ja häpyä kun kulliin revitään senttejä.
Kokeilisit vaikka seuraavaksi sitä, että tilaat Pekka Niskalta nosturin ja käsket nostaa itsesi mulkusta ilmaan, niin johan alkaa olla 20cm, hehhheee, ei vittuuuuu, ei saa naurattaa hengiltääää, hahhaaaaa:) Urpot perkleeet!!!
jokatapauksessa fakta on et se on 20 cm pitkä ja 14 cm ympärysmitta keskeltä mulkkua kuvia tulee lisää kuhan jaksan alkaa vemputtaan
Et sinä pysty noita äijänköriläitä vakuuttamaan. Niille ei kelpaa kuin heidän omansa kokoiset joissa on alle tusina senttejä.
Komee kullinpätkä sulla ja ei se ihme ole, että siitä naristaan.
Joo, mittaa muuten samalla se vessapaperirullanhylsynkin ympärysmitta ja ilmoita sekin mitta.
Itse mittasin ja sen ULKO Ympärysmitta oli aivan tarkkaan mitattuna 13.9 cm ja se on aivan pyöreä. Miten on mahdollista että sinä työnnät sinne muka "14cm " ympärysmitaltaan olevan kyrvän joka on käytännössä leveämpi kuin täysin pyöreä rulla puoleen väliin ja kuvassa näyttää oleva helvetisti vielä väljyyttä?
Ja HX:lle semmoisia terveisiä, SE ei tee kateellista jos tuon huomion tekee!
Ei s..na mitä pellejä täällä kirjoittelee itse itselleen vastaten. Kuvan pippelin mittauksesta otettava ensin pois se viisi senttiä koska suorakulma ei lähde kikkelin päältä vaan sivusta. Lopputulos on näinollen 12-13 cm.
Se on sun oma luulemas "fakta":) Vittu tuollaiset idiootit pilaa kaikkien mittaajien maineen puhumattakaan jos jollakin oikeasti 20cm. Oikeesti hei, pientä rajaa ja älliä niihin mittausiin. Taidat olla asddfds itse?
No ei vakuuta oikein nuo kuvat muuta kuin siitä, että uunit mittaa väärin:)
Väkisinkö se mulkku pitää 20cm mitata, vaikka 5cm jää uupumaan?
No kato, pikkukillit uhoaa ja uskottelee. Antaa niiden uhota niin se itsetunto kasvaa siinä samalla.
optinen illuusio joka johtuu siitä kun katsot tiettyjä juttuja tietyssä kulmassa
voin koska vaan pistää kuvaa kuhan jaksan vemputtaa palataan asiaan
vemputahan menemään, se on ainoa lihapala jota pääset pisteleen ellet H_X nimimerkin yleisessä jaossa olevaa persettä hoonaa:)
Voi vtun mittataidottomat apukoululaiset!
No kyllä tuo parinkymmenen sentin luokkaa on parhaassa erektiossa, turha sitä lähteä tosiasioita täällä kiistämään. Ympäryysmittaa kyllä hieman epäilen, mutta kyllä se silti 13 cm taitaa olla...
15cm ei ole "20cm luokkaa"...Mitta lähtee navasta ja aika erikoiset on mittatstekniikat hänelläkin:) Naama olis kiva nähdä, että katsooko ne silmöt miten kieroon;)
se lähtee navasta jos suorakulman hantaaki on mun navassa? hei man vittu osta aivot
ainakin 13,5 cm paksu
15cm on tuo paperirulla purettuna ja mitattuna halkaisijaltaan. Aika jännä, ettei 13.5cm muna muka mahdu:) Killisilmän pitäisi koittaa oikeaan holeen tuntee sitä munaansa ja mittakin kannattaisi tällätä likinäöstä huolimatta oikeaan kohtaan:)
Meinaat varmaan sen vaippa on siis sen kokoinen? Vaippahan on sama kuin ympärys, jos se on mitattu siltä puolelta minne se lieriö kaartuu? Ulkokurvia pitkin mitattuna tule ulkoinen ympärysmitta.
AIKA SPECIAALI TAPA MITATA TÄLLÄ ALOITTAJALLA. Joudun kyseenalaistamaan hänen tuloksensa noin 5cm mitalla.
vittu et sanonu mitään järkevää miksi saisin edes sun kuuleviin korviin. 20CM 13,5 CM YMPÄRI ONKO KYSSÄREITÄ?
Tekee kyllä hyvää lukea katkerien nysämulkkujen kirjoituksia...Tää on sitä parasta huumoria ja tätä ei tarjoa mikään muu palsta. Tosin yhden ja saman asuksen on vähintään kolmasosa (mm. äijänköriläs) noista kirjoituksista.
Ottaa se koville joillekin. Olen itse päässyt tuosta kateuden synnistä isompimulkkuisia kohtaan kun huomasin, että omani ei kasvanut ollenkaan, vaikka kuinka tolkutin, että ei ole kellään isompaa kuin mulla. hah hah
Oli niitä ja se tulisi asuksienkin hyväksyä. Ei kaikki ole vajaalla13 senttisellä liikenteessä.
Sanotaanko silleen, että millinkin jos oma on yli 19 senttiä, niin ei enää epäile toisten mulukkuja samalla vimmalla, kuin nysäpippelit. :D
Pitäisköhän antaa sille vinkki, että Ctrl ja - yhtäaikaa painettuna pienentää yllättävänkin paljon niitä ruudulla olevia pelejä:D
Nyt sille ottaa jo ehkä liiankin kipiää...:(
Korjataan nyt vielä sen verran, että ehkä jopa kolmasosa on muiden postauksia...tai sit ei :D
Huumorilla saisitte tekin tosikot suhtautua. Ottaa homo-napoleon turhan vakavasti kullinsa:)
Arvoisa "dickyman"!
Kyllä tuolla itsensä tyydyttää ja rakon saa tyhjennettyä.
ja varmasti sun kalulla saa mulkut siitettyä ja kuset kustu. hALUAN VAAN TFIETÄÄ ONKSE MIELESTÄS ISO?
mä asun tampesterissa
Se selittää jo paljon.
i'm perfectly awware that lotta ppl have dicks that fill TP roll
Söötti
Etsit siis jonkun kikkelin kuvia ja väität sitä omaksesi, okei...
Mun mielestä kuvan kikkeli on pieni, ohut ja paskassa uitetun näköinen. Taitaapa myös taudit vaivata.
Juu. Kateus ei ainakaan vaivaa meidän omaa pikku söpöä nysä-asusta. Se vain kertoo oman mielipiteensä.
hyvn mittanen on mut mun makuun ehket pikkasen liian ohut....paksuutta pitää olla sen verran että naisen sormen päät ei osu yhteen kun ottaa varresta topakasti kiinni mut jos sitä oikein käyttää niin tuskin paksuudella on kauheesti siinä tilanteessa väliä....minä pidän
Onpas sinulla lyhyet sormet, jos tuo on paksuuden mittarina. Tai sitten sinulla on pianistin sormet ja nait jotain norsuja.
Heh. Totta:) poika se on!!!
no jopas on erikoiset mittaustavat miten vaan mua ei kiinnosta kuin pitkä sul onmut sen verran vihjaan et et oo alottanu kyrvästä vaan 5cm ennen sen alkua ja ties missä kyrvän pää sisällä nyrkissä :)
Niinhän nää monet mittaa:)
Mitä ihmeen väliä pituudella, ainoastaan paksuudella merkitystä. Ei se niin syvä onkalo ole, että 20cm kastaa kärkeä, eikä silti tunnu missään...korkeintaan sattuu, kun tärähtää pohjaan.
Niin se on...Ja pilluhan mukautuu sen mulkun ympärille, ellei ole liian iso m ulkku tai p illu. Jos vttu on niin iso että pitää olla 6.2cm eli kaljapullon paksuinen, niin sitä kannattaa nussia pienellä sivukierteellä. Onko muuten kellään kaljapullon paksuinen, eli 6.2cm halkaisijaltaan oleva muna oikeesti?
aika mitäänsanomattoman näköinen.. ei pitä päätä pyörälle, ei mielikuvitusta liikkeelle eikä tunnu missään. Muutenkin kuvat ovat kuin jonku 15v ottamia.
Ton madon pujottaisin koukkuun, kun meen mato-ongelle, mutta ei sillä seksuaalista arvoa ole.