Jutta hehkuttaa Kreikanlainan vakuuksia? Nehän on vain pienelle osalle lainasta. Sitä ei koskaan mainitse.
Vakuudet tulee esiin vasta 30v. kuluttua. 30v. Suomi maksaa Kreikanlainan kaikki kulut ja korot! Vakudet ei ole edes Suomen käytössä tuona 30v aikana.
miksi Jutta hämää
tahallaan!!
1
<50
Vastaukset
- Taa Vetti
Jutta kuulukin Suomen sosialirötökselliseen puolueeseen.
Palataan asian sitten, kun Urpilainen puhuu totta, ja demurötösiä aletaan viranomaisten taholta tutkimaan ja tuomitseman, eikä peittelemään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1671613
- 104941
- 75753
- 51645
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa17628ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40547Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m163501Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45498Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;189437- 26429