runsaan omaisuuden kera? Mielellään vielä ihan pikaisestikin, jos vaan sopii. Lisäksi toivottavaa olisi, että joku vastakkaisen sukupuolen edustaja löytyisi, joka olisi täysin myyty meikäläisestä, ja olisi uskollinen lopun elämäänsä.
Näkeekö kukaan tällaista minulle?
Kiitos jo etukäteen
Näkeekö kukaan mulle loistavaa tulevaisuutta
4
95
Vastaukset 4
Hei
juupa juu. olen juuri sellaisella tuulella, että tekee mieli vastata sinullekin :-)
etpä ole vielä ehtinyt tehdä paljoakaan sen ensimmäisen miljoonan eteen, se loistava älynväläys on vielä jäänyt nukkumaan. mutta ehkäpä sinä herätät sen ruususenunestaan. mutta ilman kaljaa, jos käy?
kun tuijotat mahaasi tiedät, mitä vastakkaisen sukupuolen edustaja sinusta ajattelee. mutta kuitenkin, haastan sinut ajattelemaan kaikkia mahdollisuuksiasi!
ja ne eivät ole mitättömiä, kunhan vain ottaisit elämän tosissaan.
hiljaisina hetkinä sinä otatkin. ja joskus sinua itkettää, vaikkakin vain ohimennen.
mutta nyt oikeasti: sinä et ole vielä läheskään kaivellut sitä ideapesää ja energiaa, mikä sinulla on. pystyisit vaikka perustamaan oma firman. miltä se kuulostaa?
et ole tyhmä, ainoastaan ailahtelevainen. et ole vielä löytänyt omaa kutsumustasi ja se onkin pitkä tarina. voisin kirjoittaa sinulle pitkät pätkät, mutta nyt ei huvita. jos olet kiinnostunut, ota myöhemmin yhteyttä.
t. Keskiyö- kys kys
Hee, kiits kiits, on niin ympäripyöreää, etten tiä mitä sanos. Postiakin lähetin, mutten vastausta oo saanut. Oletko ilmainen vai maksullinen ennustaja?
Hei
huomenta sinullekin. sain kyllä viestisi, mutta vastaukseni tuli jostakin syystä takaisin. mikä lie vikana....
olen sähköpostin kautta maksullinen, tällä palstalla kirjoittelen silloin tällöin kun ehdin.
hyvät pävänjatkot
t. Keskiyö- :D
Suolen postissa on ollut jotain vikaa, ehkä se on syynä.
Mutta jaa, vai maksullinen, plääh.
Ei sitten muuta kuin hyvää päivänjatkoa sullekin
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä tuot pöytään parisuhteessa?
Siinäpä se kysymys on otsikossa. Mitäpä siis tuot/toisit pöytään parisuhteessa? Oletko mies vai nainen? Koetko sen mitä3961590Martinan bisneksillä ei mene hyvin
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä26610392 km on nykyään liian pitkä koulumatka
Hesarissa päivitellään lapset joutuu nyt kulkemaan 2 km kouluun jösses. Ruostefillarilla tuo matka menee vaikka miten äk78890Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja
Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma28865- 54813
- 40789
Miia Heikkinen avautui !
Olipa hyvä kirjoitus, kiitos. Ongelmat mitkä nostat esille on todellisia ja tämä ylimielisyys totta ja se näkyy kaikessa74745- 65736
- 59725
- 57722