Hitto että repesin, kun oli aika nerokas aamutempaus noilla huolestuneilla Ranskalaisilla. Ranskassahan muslimi-kanta on kasvanut jo melkoiseksi.
http://areena-beta.yle.fi/ng/areena/tv/1546445
Suomi tulee vielä toistaiseksi jälkijunassa esim. Ruotsin, Ranskan ja Tanskan rinnalla, joten kohtalokkaasti kasvava "nuoriso"työttömyys, naisiin kohdistuva seksuaaliväkivalta ja muut islamin ikävät lieveilmiöt ovat täällä verrattain vähäisiä.
Vielä.
Tällainen "herätys" tarvittaisiin Suomeenkin:
16
252
Vastaukset 16
- Virallinen Rasisti.
Minä olen nyt virallisesti äärioikeistolainen, impivaaralainen ja suvaitsematon rasisti, koska olen tosi huolissaan joka päivä, että tuleeko tyttäreni koulusta takaisin ihmisenä vaiko raiskattuna onttona rauniona, jonka elämän ilo sekä tulevaisuus on varastettu muslimigangsterin aistinautinnon alttarilla.
- Virallinen Rasisti
Olen muka äärioikeistolainen, vaikka en tue ollenkaan Kataisen äärioikeistolaista politiikkaa, jossa kansalaisten omaisuus onkin vapaata riistaa suurpääoman ryöstöoperaatioille, ja kansalainen on redusoitu "sijoituskohteeksi" rahan alttarille.
http://www.stopp-indect.info/?page_id=2
Perhesijoitustoiminta on tosi kannattavaa bisnestä:
http://www.sijaisvanhemmaksi.fi/pohjois-pohjanmaa - .................
Virallinen Rasisti kirjoitti:
Olen muka äärioikeistolainen, vaikka en tue ollenkaan Kataisen äärioikeistolaista politiikkaa, jossa kansalaisten omaisuus onkin vapaata riistaa suurpääoman ryöstöoperaatioille, ja kansalainen on redusoitu "sijoituskohteeksi" rahan alttarille.
http://www.stopp-indect.info/?page_id=2
Perhesijoitustoiminta on tosi kannattavaa bisnestä:
http://www.sijaisvanhemmaksi.fi/pohjois-pohjanmaaVarmaan pian "suvaitsevaisuuden" nimissä aletaan antamaan nuoria tyttölapsia sijoitettavaksi muslimimiesten perheisiin?
- Tosi on
Tuo " Suvaitsevaisuus ja liberalismikin " voivat olla niitä ääriliikeitä liiallisuuksiin vietynä. Mikään ääriliike ei ole hyväksi kansalle.
- Kylmät kädet
Kaikista huolestuttavinta on tämä toimittajien nöyristely islamin edessä, jotta ohjelma saataisiin suvaitsevaisuus politiikan sensuurin läpi suuren yleisön nähtäväksi.
Ainoastaan niiden harvojen, järkevien muslimien haastattelut otetaan ohjelmaan mukaan, kun taas kaikenmaailman pienikalloisten Natsi-"johtajien" oksennuksilla suorastaan mässäillään mediassa.
Kohtalokas asenne. Suuri yleisö ei siis tiedä karua totuutta verhon takana.- Tosi on
Onneksi kaikkea ei saada enää salattua mediassakaan. Kaikki mikä on Suomen lakien tai tapojen vastaisia tekoja muslimeilla jätetään kertomatta.
- Kylmät kädet
Nuorisotyöttömyyteen olisi ratkaisuna muslimivirtauksen pysäyttäminen ja sosiaalitukien maksuikärajan nostaminen 30 ikävuoteen.
Alle kolmikymppiset saavat muutenkin niin paljon rahaa vanhemmiltaan. - Petosjytky löyhkää
Äärioikeisto on maahanmuuton aloittaja, ylläpitäjä, kulttuurien pakkosekoittamisen takana.
Äärioikeistoa Suomessa ovat Rkp=Persut=Kokoomus=Vihreät=Kepu.
"Työperäisen maahanmuuton" katolista virttä yhdestä kidasta hoilaavat porvarit ovat ILMAISEN SUOMALAISEN ORJATYÖVOIMAN perässä.- Työväestön Vasen
Suomen työväestön, tavallisen kansan kannattaa äänestää fiksusti Vasemmalle, työväestön, tavallisen kansan oikeuksien puolesta.
http://www.kansanuutiset.fi/uutiset/kotimaa/2792686/vuokratyo-heikentaa-jarjestaytyneen-tyovoiman-neuvotteluvoimaa
- Kylmät kädet
Fiksusti vasemmalle?
Eiköhän se polku ole jo loppuun käyty. - A. B. "Laajalahti"
Valinta on joko islamisoitu EU-"suomi", tai itsenäinen hyvinvointi-Suomi.
Islam ei ole uskonto, vaan islam on yhteiskuntajärjestelmä.
Uskonnonvapaus ei ole koskaan ollut ongelma Suomelle. Vietnamin venepakolaiset budhalaisina, kuin myös vahva juutalais-vähemmistömme sopeutuvat vaivattomasti kulttuuriimme.
Ainoastaan muslimit eivät halua sopeutua, vaan ajavat omaa YHTEISKUNTAJÄRJESTSLMÄÄNSÄ islamia imperialistisen jA RASISTISEN LUONTEENSA MUKAISESTI. - cbcvbc
vbvcbv
- WTT
Islam on ongelma. Vastenmielistä, että media mielistelee islamia ja maahanmuuttajia sekä romaneja, eikä kerro asioita. Joskus media kertoo jonkun uutisen, mutta ei kerro, että pahantekijä on muslimi tai romani. Se asia täytyy itse päätellä, jos voi.
- Kylmät kädet
Suuri yleisö ei tiedä sievistelemätöntä totuutta. Se vain ihmettelee uutisia ja lehtiä lukiessaan, kuinka meistä on tullut näin julmia ja työtä vieroksuvia..
Todella moni pienikalloinen Lähi-idän, Välimeren ja pohjois-Afrikan asukki on saanut Suomen kansalaisuuden ja luetaan luonnollisesti täysin suomalaiseksi mieheksi.
- Kk
NOSTO
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Pyhäjärvi syvällä kusessa
Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha1371433- 1481081
Miten voi sinun
tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät69916- 68723
PYHÄJÄRVEN KAUPUNKI VALTIOVARAINMINESTERIÖN ARVIOINTIMENETTELYYN..TE
...siinä se nyt on, mitä tässä enää vikistään. Uutiset Yle, 14.8. Klo 20.30, ei tunnu mukavalta.56713Miksi naiset haluavat itseään vanhemman kumppanin? Vai haluavatko?
Tuolla toisessa ketjussa tuli esille tämä kysymys ja se on mielestäni hyvä kysymys. Kiitos scrg:lle tämän kysymyksen esi231655- 37599
Missä vaiheessa
Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et33551- 39527
Ernest Lawson rehellisenä vaikeasta TTK-tilanteesta: "Vain harvan ja valitun henkilön tiedossa"
Tanssii Tähtien Kanssa tulee syksyn iloksi ja tiedossa on suosikkisarjan 19. kausi. Tulevalla kaudella nähdään iso uudi7521