KOKOOMUS JA VERÖTN VALLANKAAPPAUS

251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Lopulta saamme dhimmin aseman, kun multi-kulti -idiotismi varmistaa yhden aatteen voittokulun, joka on aina sulkenut muiden aateiden kannattajat elukoiksi, dhimmeiksi ja kafireiksi:

http://www.dhimmitude.org/eurabia/Who conspired.pdf

Äänestä
  • Tuossa sanotaan selvästi että sana Eurabia keksittiin jo
    vuonna 1973.

    Keksijät olivat silloin Europarlamentaarikkojen perustaman Euro-Arabialaisen Yhteistyöjärjestön (PEAC, Parlamentary Associaton for Euro-Arabian Co-operation), jäseniä.

    Tämä järjestö on mm. sopinut EU-johdon kanssa että muslimeja on hyysättävä.

    Todennäköisesti taustalla on kansainvälinen pääoma, sillä heille on mainiota että on levottomuuksia. Kumouksien epäjärjestyksessä valtion lait sysätään syrjään, ja valtioiden varallisuus voidaan muitta mutkitta liittä pankkiirien kassakirjaan omaisuudeksi.

    Lainaus dhimmitude - linkistä:

    "Tutkimuksissani käyn läpi kirjoja, virallisia ja epävirallisia asiakirjoja, sekä EU-komission, Arab Leaguen, sekä Islamin YhteistyöKonferenssi -järjestön lausuntoja. PAEAC on tämän epävirallisen islamisointiagendan takana.

    Tätä tukevat suoraan EU-komissio ja Arab League -maat, Euro-Arabialaisen Dialogin sateenvarjon alaisuudessa... sekä Marokkolais-syntyinen, Ranskan ulkoministeri *(1971-1973) Michael Jobert, joka laati koko suunnitelman."

    "My research examines books, official and unofficial documents and statements of the
    European Community, the Arab League and the Organization of the Islamic Conference,
    today Organization of the Islamic Cooperation. It is the PAEAC that, with the support of the
    European Commission, was responsible for conducting the unofficial policy of the Member
    States of the European Community with the Arab League countries under the umbrella of
    the Euro-Arab Dialogue,the formula credited to Michel Jobert, born in Meknes ( Morocco)
    and French Minister of Foreign Affairs (1971-73)."

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


demoralisatio kirjoitti:

miten hallinto politisoidaan,,,lue juttu

http://www.iltalehti.fi/kolumnistit/2010010210860613_ko.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu