Huhut kreikan erosta eurosta

kiihtyvät jatkuvasti - pörssikurssit laskevat rajusti.

Nyt saattaa käydä jopa niin,että muut euromaat savustavat Kreikan ulos eurosta.

Huomenna pistän lunastukseen loput osakerahastoistani,ennenkö kaikki romahtaa - sillä nyt tulee käymään huonosti.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Punikkeja ja kokkareita vi-tuttaa - ovat idiootit uskoneet että kreikka selviäisi.

Mutta nyt alkaa oleen jo vähän toinen ääni kellossa heilläkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


takkiin tulee kirjoitti:

kiihtyvät jatkuvasti - pörssikurssit laskevat rajusti.

Nyt saattaa käydä jopa niin,että muut euromaat savustavat Kreikan ulos eurosta.

Huomenna pistän lunastukseen loput osakerahastoistani,ennenkö kaikki romahtaa - sillä nyt tulee käymään huonosti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu