Uudeltamaalta löytyy siuntio niminen kylä. Siellä kun miehet ajelee autolla kylän läpi niin ukot seisoo tienposkessa perse pystyssä ja toiset pikku vehjettään heiluttaen (ryhtyisin munkiksi jos olisi niin surkea varustus )
Mutta asiaan. Pari sataa autoa ajaa jonossa ja muutamassa jokunen tyttö kyydissä niin on mielestäni aika selvää kelle nuo ahterinsa tarjosivat.
Eikun homppelit vaan sinne siellä teillä on hyvät saumat päästä pukille :)))
Homojen paratiisi !!
Tom from finland
2
363
Vastaukset
- J
Joku siuntiolaismuija antanu lemput? ;D
- jätin sinut
Voi sinua. Näinkö katkeraksi tuli erosta?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin1392803Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.2622449Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?261466Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.351442- 1211172
- 1081133
Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa
Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar2041043Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee131002Lasse Lehtonen on yhtä aikaa sairauslomalla ja työmatkalla
Kelan johtaja näyttää vötkyilyn mallia, otti sairaslomaa ja lähti Brysseliin sitten ryyppäämään! 😂 Kelan pääjohtaja La58896Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.297867