Tänään puoli kuuden maissa näin aika paljon HÄNtä muistuttavan naisen. Näin hänet kylläkin vain takaa ja sivulta päin ohi kulkiessani. Kasvoja en kunnolla nähnyt, kun en enää taakse päinkään iljennyt kääntyä toljottamaan. Mutta takaa katsottuna hiukset ja vartalo olisivat hyvinkin voineet olla HÄNen, ja kasvojen sivuprofiilissakin oli jotain tuttua.
http://www.youtube.com/watch?v=Kk4rLp9mHQc
Biisin sanoituksessa mainittu "fat bottom girls" ei sitten millään tavalla kuvaa HÄNtä, ihan vain selvennyksenä mainittakoon :-) .
Taisin nähdä ihan höpö-höpöjä
7
164
Vastaukset 7
- ..................
Se oli se mun kaksoisolento varmaan mistä mä jo aiemmin täällä sua varoitin ;D
- mÄntti...
Enpä muista tuollaista varoitusta lukeneeni. Tai sitten on tainnut mennä ihan ohi.
Ja tuskinpa olet edes oikeasti Hän :-( .
- pyörällinen
On mopoja ja pyöriä.
- cyclisti
Missä kaupungissa tai taajamassa nyt liikutaan?
- mÄntti...
Sitä en kerro, mutta tarkennettakoon sen verran, että minä olin fillarilla liikkeellä ja näkemäni henkilö jonkun toisen henkilön seurassa kävellen. Kulkusuunta oli sama.
- mies??
mÄntti... kirjoitti:
Sitä en kerro, mutta tarkennettakoon sen verran, että minä olin fillarilla liikkeellä ja näkemäni henkilö jonkun toisen henkilön seurassa kävellen. Kulkusuunta oli sama.
ootko sä tummahiuksinen
- ei jummarra
mÄntti... kirjoitti:
Sitä en kerro, mutta tarkennettakoon sen verran, että minä olin fillarilla liikkeellä ja näkemäni henkilö jonkun toisen henkilön seurassa kävellen. Kulkusuunta oli sama.
Ja seudun mainitseminen vaarantaa maailmanrauhan tai jotain?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän48930Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll15798Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl497769- 46697
- 41624
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30586- 35563
Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE170528Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37520- 44470