Myymme Saaremaalla sijaitsevan

anpietä

Myymme pois kesämökin Saaremaalla. Sijaitsee Kuressaaren kaupungin lähellä. Samoin iso ja hyvin hoidettu golfkenttä jää lähelle. Meren rantaan on kävely pelkästään noin 10 minuuttia.

Kesämökki on kaksikerroksinen telttamuotoinen rakennus, jossa sisällä on vesi-wc, sähkö, kylmä-lämmin vesi sekä yhdistettu kaupungin viemäristöön. Siihen kuuluu myös hirsisauna, jonka edessä on pieni uima-allas, johon voi hypätä suoraan saunasta tai muuten hyvä leikkipaikka kesäisin lapsille. Lapsia on aina vaikea saada kauemmas tästä uima-altasta, mutta kun laittaa viileinä säinä saunan päälle, sitten kukaan ei paleltu.

Talon takana on myös auton katos. Kesämökkiin kuuluu myös iso puutarha sekä myös erikseen perunamaapalsta lisäksi ihan lähellä.

Kesämökkiä voi lämmittää puilla tai sähköllä. Erittäin ystävälliset naapurit.

Lisätietoa ja kuvia:
http://www.saartehaal.ee/index.php?content=kuulutused&kategooria=1&kid=16200

Saaremaasta saa myös tietoa:

www.saaremaa.ee

1

191

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ja mafia...

      ihan naapurissa!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa

      Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja
      Maailman menoa
      280
      1117
    2. Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?

      Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "
      Maailman menoa
      256
      932
    3. Tuli paha mieli miten kaikki meni meillä

      Harmittaa myönnän sen, kun molemmilla oli selvästi toiveita ennen kuin sukset meni ristiin. Olen jäässä. 😔
      Ikävä
      49
      910
    4. Mitä sä teet

      Juuri nyt?
      Ikävä
      100
      846
    5. Onko ikäerolla väliä?

      Mitä mieltä ootte? Meillä on 14 vuotta ikäeroa.
      Ikävä
      99
      789
    6. Mitä kirjainta kaipaat?

      🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      73
      788
    7. Uusioperhe vai salasuhde?

      Mitä ensisijaisesti haluat? Pelkään, että menetän järjen sun kanssa 😉
      Ikävä
      107
      659
    8. Miten vaikuttaa

      Jos kaivatustasi on moni muukin kiinnostunut?
      Ikävä
      64
      566
    9. Anni Ihamäki ja Ilkka-rakas vetivät tiukan rajan TTK:ssa: "Kyllä spekuloitiin"

      Anni Ihamäki on naimissa Ilkka Ihamäen kanssa. Aviopuoliso tunnetaan myös nimellä Hovimuusikko Ilkka. Heillä on kaksi yh
      Suomalaiset julkkikset
      2
      541
    10. Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"

      Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh
      Suomalaiset julkkikset
      11
      450
    Aihe