plus ATM ja hyviä persekraatterizoomeja http://xhamster.com/movies/389788/saana_dp.html
suomalaisnainen saa molempiin reikiin yhtaikaa
juksutus
95389
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Se Minun Saana on niin kova yrittämään. Se niin kovasti haluaa rakentaa tuota taiteilijan uraansa. Kyllä minä olen vaimostani niin ylpeä.
-
Hyvin kuvattu, kaikki näkyy...
Ei vois vähemmpää kiihottaa, näitä mahtuu miljoona tusinaan, kolme ihmistä kaiken kruunaukseksi hokee tauotta " oh god,, oh fuck ,, oh god, oh fuck"
haukotuttaa. tällainen
No, kävit kuitenkin katsomassa. Kiitos siitä. Harva sitä elokuvateatterissakaan samaa filmiä kahdesti käy katsomassa.
Kyllä minä siitä kielitaidosta puhuin. Tuottaja vaan sitä sanoi että riittää kun pärjää lentoasemilla matkalla kuvauksiin. Mutta kyllä Saana on hyvin aksentin oppinut. Sanon vaan.
Aika ihana typykkä...ottaisin vaimokseni:)
Jokohan Saana on tienannut ensimmäisen miljoonansa?
tommosta yli näyteltyä säheltämistä huutamista ei kertakaikkiaan voi kattoa missä muijakin on kuin perseeseen ammuttu jänis,pilaa koko filmin, mitään kaunista,kiihottavaa tai eroottista en tuosta filmistä löydä hakemallakaan,katoin pari ekaa minuuttia sit riitti,ei juma mitä pätkiä
Onpas siinä ruma nainen.
suomalaisämmä sai suolirassia
onkos Saana vielä pornoalalla vai lieneekö jo paikat röpsähtäneet?