Maria Guzenina-Richardson, kenkää..

Kaksi kautta SDP:n varapuheenjohtajana toiminut Maria Guzenina-Richardson ei enää asetu tehtävään ehdolle. Hän perustelee päätöstään vaikeuksilla yhdistää peruspalveluministerin ja varapuheenjohtajan aikaa vievät työt.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

siksi kait punikki onkin.

3-elävää lesleä
tuplat kihlauksia kokoomus miesten kanssa

Äänestä

taisi olla kukkakin.

Panopuolen naisia.

Äänestä

laittaa se todistus näytille

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Todistus hukassa ? kirjoitti:

Kaksi kautta SDP:n varapuheenjohtajana toiminut Maria Guzenina-Richardson ei enää asetu tehtävään ehdolle. Hän perustelee päätöstään vaikeuksilla yhdistää peruspalveluministerin ja varapuheenjohtajan aikaa vievät työt.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu