Upeaa masturboida kadun reunaan pysäköidyssä autossa ja katsella ohi kulkevia upeita naisia. Tuntematon nainen kun katsoo sisään, ja näkee puuhani, niin se on kiihottavaa.
Autossa masturbointi
10
3520
Vastaukset
- dgdfgdgf
huh huh..se on muuten ihanaa kun nainen näkee kaluni!
http://xhamster.com/movies/1044474/rus_public_masturb_car_flash_watching_girls_55_nv.html - runkkaava autoilja
Samaa tulee itsekin harrastettua. Usemmiten tulee poikettua levareille koska siellä on pienempi mahdollisuus törmätä alaikäisiin.
- luuserit
hyi vittu mitä sakkii, runkkarit, homot, yrittäkää ees hankkii muijt.
- summermankni
jotkut naiset kuulemma tykkää kun näkevät kalun sylkevän lastia kattoa kohti
Mentiin mökille. Istuin siinä kuskin vieressä. Mulla oli housut polvissa ja kuski runkkasia mua ajaessa.
Liikenne turvallisuus oli vaarassa kun ohittajat huomasi mitä tapahtui.- summermankni
kajaanissa paikkoja missä vois tulla yllätetyksi?? tietääkö kukaa?
- ihanaa.se.on
Kiihottavaa istua autossa P-paikoilla hämärtyvässä illassa housut nilkoissa ja runkata, myös dildoa työntelen peppuun, monesti on käykyt niin että pian olen jonkun kanssa puskassa ja joko annan suihin tai kaveri runkkaa minua orkkuun saakka, muutaman kerran kesällä sain myös kalua peppuun, kerran sain spermat sisälleni ja kerran sain ruiskuttaa lastini kaverin kasvoille ja myös suuhun.
- Exhibi
Onhan tuota tullut harrastettua.
- ooppeli
No on sulla komee auto,,,PITÄÄ IHAN RUNKATA.....pervooo
- Jaana55
Oltiin siinä kahdeksantoista vanhoja kaverin kans kun autossa istuva mies kysyi reittiä.siinä se veti käteen kun neuvottiin.ruiskautti spermat ja kiitti.kyllö siinä nuoren naisen pöksyt kostui.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1251278
Ketä naista se poju tällä hetkellä vetää höplästä
Sillä kun pitää aina olla joku höplästä vedettävä kierroksessa283939- 43845
- 33631
Tappio Rydmanille
Ei pystynyt Wille saamaan tahtonsa läpi. https://www.hs.fi/politiikka/art-2000012093775.html144610- 38587
- 52551
Sometähti villisika-Seppo on kuollut
Suomussalmella lemmikkieläimeksi virallisesti hyväksytty villisika Seppo on kuollut. https://yle.fi/a/74-2023244528518Tiesitkös rakas
Mun taivas on pilvinen ja synkkä. Päivät värittömiä ja harmaita. Missä olet, aurinkoni? 💔44501Wille antoi juuri potkut 29 suojatyöläiselle!
Soste aloittaa yt:t, jos kaikki menee hyvin, niin 29 suojatyöläistä 31:sta saa kenkää. Mitäpä sostelaiset jos menisitte243471