Pohjoismaalaisen sivistyneen ihmisen on vaikea kuvitella käyttävän amerikkalaista hapatusta nimelta facebook. Nostattivat osakkeen arvon huijauksella korkealle ja moni spede meni lankaan. Juutalaisen Suckerbergin tuotteessa haisee rahastus.
Älä käytä facebookkia, jos olet cool
Göbbelski
12109
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Olisi hauska tietää amerikan ulkopuolisten ihmisten facebook käyttäjien keski-ikä. Varmaan noin 16 vee.
Tarkoitit varmaankin henkinen ikä.
Yritykset luulee, että niiden pitäisi olla facekookissa, ei pidä.
Nimenomaan. Vähänkö järkyttävää, tuntuu että pian ei ole enää yritysX.com -sivustoja, vaan kaikki on facebook.com/yritysX!! Eli pian koko netti on käytännössä sidoksissa facebookiin, ei helvata!
Tästä on jo tarkkoja suunnitelmia olemassa, et pääse nettiin tai netissä mihinkään ilman fbook-tunnuksia, miettikää nyt! Ja ottakaa asiasta selvää, ei ole mitään salaliittoteoriaa tämä.
Niin enhän käytä tuota itsekeskeistä hapatusta.
minä minä ja minun kaverit,minäminäminä onko minuus kunnossa
On se suomijuntin elämä vaikeaa...
Kyllä sivistyneistö boikotoi facebookkia. Facebook on siideri pissiten ja muuten vaatimattomamman elämän tyylin omaavien juttu. Laadukas ihminen kommunikoi toisten laadukkaiden ihmisten kautta hieman eri foorumeilla kuin jossain hemmetin facebookissa.
Onko Facebook hyviksi ihmiselle. Ei ole.
ämmät ja "ämmät" käyttää assbookkia.
Göbbels. Eichmann. Göring. Hess. Siinä nimiä jotka eivät olisi aikoinaan käyttäneet Facebookia, jos sellainen olisi aikoinaan ollut olemassa.
nää kaikki olis käyttäneet, sun lisäksi, assbookkia:
http://fi.wikipedia.org/wiki/Luettelo_tunnetuista_homo-_ja_biseksuaaleista#Kansainv.C3.A4lisesti_tunnettuja_homo-_ja_biseksuaaleja
Ei facebookkia normaalille ihmiselle. Jos Hitler olisi voittanut sodan fuckbookkia ei olisi.