Större än Lordi!

967
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Grattis SVERIGE ! Ändå ett nordiskt land som vann.

Äänestä

Suomen valtamedia iloitsee ruotsalaisen voiton puolesta kuten Ruotsin mediakin.

Eikö ole sööttiä?

Äänestä
  • Det är bara fennona som inte kan glädjas åt någonting.

    Äänestä

Riikit tekivät tästä jonkun maaottelun. Aika erikoista, koska sehän kertoo alemmuudentunteesta. Onko tilanne kääntynyt päinvastaiseksi?

Äänestä
  • Ingen har väl sett att någon fenno kan skriva ett positivt inlägg ?

    Äänestä

Suomesta tuli Ruotsille täydet pisteet! Ei Venäjän mummoille! HYVÄ SUOMI!

Äänestä
  • Man måste sköta grannrelationerna,alla har ännu inte lärt sig att älska Ryssland.

    Äänestä

Ja tällainen kertoo olevansa suomalainen! Kyllä sinusta ei saa suomalaista tekemälläkään.

Äänestä
  • Många inlägg i svenska media flaggar ändå för LORDI.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jovars kirjoitti:

Så är det:

http://www.aftonbladet.se/nojesbladet/melodifestivalen/article14886686.ab

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu