Maailman todelliset valtiaat, Illuminati elitistit

thisisnotgood

Tein tässä vähän tutkimustyötä ja vihdoin valkeni ketkä todellisuudessa tätä maailmaa pyörittävät ja ovat pyörittäneet sukupolvelta toisille. Toiset ovat tietoisia, toiset elävät illuusiossa. Systeemi jolla he tätä maailmaa pyörittävät on todella nerokas, moraaliton ja itsekeskeinen. "Suuret ja viisaimmat" vallanpitäjät ovat tunteettomia, jolloin ei ole moraalisia tai eettisiä esteitä heidän toiminnassaan. Ökyrikkaat manipuloijat pystyvät rahoittamaan median, osan eduskunnasta, tuomarit, suuret yritykset yms. puolellensa. Puhumattakaan öljybisneksestä. He hallitsevat kokonaisia valtioita. Ja jos nyt joku väittää tätä silkaksi jorinaksi, suosittelen ottamaan asioista ensin selvää ja tekemään hieman taustatutkimusta asiasta ennen kuin alkaa ottamaan kantaa, jos asioista ei ole vielä tietoa omasta takaa.
He eivät ole VIELÄ saavuttaneet heidän lopullista päämääräänsä, mutta sekin on vain ajan kysymys ja sen jälkeen kaikki lienee myöhäistä.. Asiasta löytyy kyllä paljon kirjoituksia, mutta kyse on salaisesta seurasta joten suoraa faktaa on vaikea löytää.

Suosittelisin katsomaan esimerkiksi:
Benjamin Fulford haastattelee David Rockefelleriä illuminatista.
http://video.google.com/videoplay?docid=-3704527408635856046

Illuminatin värväysvideo.(Ei ehkä aito mutta antaa esimerkin miten homma toimii seuran sisällä)
http://www.youtube.com/watch?v=Wr7FJohm68o&feature=related

Lukekaa mm.Suomalaisten poliitikkojen illuminati\vapaamuurari yhteyksistä, ja yhdistäkää he poliitikot asioihin, mitä he ajavat kovasti eteenpäin. Eivät todellakaan ole kansan puolella, vaan ajavat selkeästi omia etujaan. Lukekaa Uuden maailmanjärjestyksen (New world order) väitetyistä päämääristä. Tehkää omat johtopäätöksenne ja käyttäkää omia aivoja, kyllä se totuus sieltä löytyy.

3

1108

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • I belive u blokeman

      Hei sun pitää onkia ton pikku joukkion nimet ja naamat esiin ja pistät nettiin!

      Alkavat nukkumaan huonosti kun muuttuvat maalitauluiksi köyhille!!

    • thisisnotgood2

      Suomen Illuminati - Hallituksen korruptio on TVProxyn 12.12.2009 YouTubeen lataama 8.04 minuuttia kestävä dokumentti, joka kokoaa faktoja suomalaisista vaikuttajista (Stubb, Katainen, Vanhanen, Urpilainen) osoittaen heidän kytköksiään salaiseen illuminatin eliittiin ja Bilderberg-ryhmään.

      Alla linkki lyhytdokumenttiin:
      http://www.youtube.com/watch?v=cll4qKCIdKM

    • Anonyymi

      Convoy eli Saattue rekkasaattue pressanlinnan eteen kun illuminati-Biden saapuu pippaloimaan?

      AGAINST- vastaan illuminaati-Biden!

      babykiller-cult- vauvantappajakulttia vastaan !!

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan

      Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs
      Ikävä
      48
      1271
    2. Maskuliininen herrasmies

      Tekee aloitteen. 🌸
      Ikävä
      158
      1087
    3. Oletko valmis? Meidän tarinaan

      Rakastan sinua ❤️
      Ikävä
      61
      942
    4. Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"

      Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli
      Maailman menoa
      179
      747
    5. Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.

      Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää
      Ikävä
      27
      746
    6. Kiinni on siekkilän yliajaja

      Eilen illalla saatu kiinni Varsinais-Suomessa tämä henkilö.
      Mikkeli
      8
      742
    7. Ollaanko me tyhmiä mies?

      Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä
      Tunteet
      51
      741
    8. Näyttävin pariskunta

      Ketkä lie tällä kylällä kääntää päät?
      Suomussalmi
      11
      729
    9. Kannattaako kaikki Abrahamilaiset uskonnot jättää?

      Ja seurata jotain ihan muuta?
      Hindulaisuus
      346
      708
    10. Martina Aitolehti poseeraa Ibizalla

      Ihanaa! Ibiza on ihan paras paikka lomailla hengaillen, viinistä ja iltamenoista nauttien. Säpinää riittää. Aitolehti
      Kotimaiset julkkisjuorut
      78
      665
    Aihe