Myöntäkää jo se muutkin boliitikot kuin Soini,Kaikki on menetetty ja meidät on liitetty köyhällistöön nimeltä EU=EI OO MITTÄÄN ENÄÄ
EU OLI WIRHE!
5
62
Vastaukset
- soppajonoja
- EUjaFreemason
EU on tarkoituksellinen korporaatioeliitin projekti jonka tarkoitus on tuhota kansallisvaltiot.
Ja hyvin tuntuu etenevän. Kansa kannattaa omien valtiodensa tuhoamista inolla. Suomen suurin puolue on Kokoomus ja ajaa hanketta kiihkeimmin.- 17+1
Näin on, mutta Kokoomus ei edusta kansaa. Se edustaa mainittua eliittiä, jonka työrukkasena myös EU:n komissio toimii. Se, että SDP on touhussa mukana, on väärää kansainvälistä solidaarisuutta ja viestii vasemmiston älyllisestä lamasta.
- huti tuli
minäkin olisin eu kannattaja jos eds puolet siitä hyvästä mitä luvattiin olis toteitunut enenen jäsennyytä .
- eu on pe,,rsee.stä
sen tietää kaikki ja pahemmaksi menee. nyt on asiantuntijoiden erityisosaaminen!" saanut ehkä maailman suurimman kolhun,jonka vain aikan korjaa ehkä 50v kuluessa.
koulutettujen koulutus mennyt 100% hukkaan, koska savimajoista ulos kömynneet mm. tänne tullut höynäyttä kouluviisaita mennen tullen. sosiaalitantat aivan pihalla,kuin olisivat umpiossa savomajoissa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 17113043
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1545458Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p454830Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1493689Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska392798Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1211979Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?1131725Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3671655Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1081538Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1361481