http://shokkitutkimus.blogspot.fi/2012/05/shokkifaktat-uudet-ydinmateriaalipaljas.html
Nyt on Muumeilla estetty totuus paljastumasta. Mutta eiköhän vain Estonian (jo julkinen) salaisuus vielä joskus paljastu?
Tutkimus: Muumi-impulssi ajoi Eeron hirmutekoon Hyvinkäällä!
2
138
Vastaukset
- jakinboas11
Onkesi meillä on jo uusi kaiken kansan lemikki ja ehkä koko suomen pelastaja Angry Birds.
Hyvinkään ampuja oli kyllä hyvin osaava asekäsittelijä kun ampui hämärässä useita osumia vaikka oli lääketokkurassa ja viime tietojen mukaan myös humalassa. - mikä on totuus?
Jos Hiltunen on lisko niin hänhän (tai SE) voisi luoda ihmisnahkansa ja luikerrella ulos vankilasta. Jäljelle jää vain tietokoneohjattu Eero Hiltusta muistuttava tyhjä kuori. Tuo kuori saa kärsiä vankilatuomiot eikä se tunne mitään katumusta tai tunnontuskia, eikä edes koe tuomiota mitenkään rasittavana. Sehän on vain tietokoneohjattua biomekaanista massaa.
Mutta mikä tai mitkä ovat reptiliaanien hallitsijoita? Ovatko reptiliaanitkin vain hämäystä, hehän saattavat olla oikeasti ihmisten puolella mutta ovat vain jollain tavalla aivopestyjä tai sitten heitä kiristetään? Kuka tai mikä ohjailee reptiliaaneja? Päässäni pyörii ja saan ajatuskuvioita joissa reptiliaanien hallitsijoita ovat leppäkertut. Leppäkerttujen kuvio ja väriyhdistelmä antaa nautinnollisia shokki-impulsseja liskojen aivoihin, liskot tulevat riippuvaisiksi ja leppäkertut pystyvät sanelemaan mitä liskojen pitää tehdä että saavat nautinto-impulsseja leppäkertuilta.
Pitää ensin kertoa mistä liskot eli reptiliaanit tulivat maapallolle. He tulivat tuhansien valovuosien päästä omilta vehreiltä planeetoiltaan joita on satojatuhansia. Heilläkin kuten ihmisillä on tiedonjano siitä onko olemassa elämää muualla avaruudessa, joten he teknologiansa kehityttyä lähtivät etsimään elämää muualta. Reptiliaanit ovat hyvin rauhantahtoista liskokansaa, jopa rauhantahtosempia kuin ihmiset ikinä. reptiliaanien kohtaloksi sattui vain leppäkertut ja niiden nautinto-impulssinsa.
Joku saattaa nyt ihmetellä että eihän leppäkertulla ole niin suuria aivoja että ne kykenisivät moisiin salaliittoihin. Tämä on tavallaan totta, mutta aivokysymykseen liittyy valtavan paljon kysymyksiä kysymysten perään ja VAIKKA asiaan saisi uskottavalta kuulostavan vastauksen niin sekään ei ikävä kyllä kelpaa. Uskottava vastauskin saadaan epäilyttäväksi hyvin helposti esittämällä jokin täysin höyrypäinen teoria ja linkittämällä kolmioita ja pyramideja käsitteleviin jenkkiläisiin nettisivuihin.
Näin kehittelin mielessäni ajatuskuvion jossa ensin kysyin kysymyksiä, ja sitten nwo-reptiliaani, illuminati, jenkkiUFOsalaliitto, mysteerisonnalla kyllästetyt aivoni kehittivät kummallisen(?) tarinan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Stefu LOISTAVAA!
Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta1341998Msisa on eronnut
Mies ei kestänyt jatkuvia syrjähyppyjä eikä totuutta Turun yöstä.291037- 69877
Venäläisiä keksintöjä?
Kun tässä nyt yritän miettiä venäläisiä keksintöjä, niin ei äkkiseltään tule oikein yhtään mieleen. Onko niitä edes?261763Tiedän että on aika luovuttaa
En vaan osaa. Liian kauan toivonut jotain, mikä ei koskaan tule toteutumaan. Olo ei ole mitenkään hyvä, mutta itken vähemmän kuin silloin kun sinuun r65751- 13725
Katumuksesta
Pitkäperjantaina eräässä seurueessa puhuttiin katumisesta ja mitä itse kukin katuu. Yleisintä tuntui olevan pahasti sanominen jollekin läheiselle ja t132686- 83685
- 26669
Sisällissota kiihtyy Ruotsissa
KaupunkiTaistelut koraanin puolesta kiihtyneet Linköpingissä ja Malmössä. Ruotsin poliisi joutunut vetäytymään suojiin. Päätän raporttini Ruotsista.210668