Suutelin varattua miestä

Tein väärin

vaikka tiesin sen olevan väärin.
Kaduttaa, ei itseni vaan sen miehen puolison vuoksi.

12

2608

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ?

      Jaahas ja missähän tämä tapahtu?Ettei vaan ollut mun mies?

    • Sydän paikallaan

      Teit väärin, mutta olet niitä harvoja enää jotka sellaisen tajuaa ja myöntää...

    • jk

      vai niin

    • ripitystä

      Minä myös. Ja tuntui niin hyvältä, ei se että tein väärin vaan se suuteleminen. Ai että kun sen miehen saisin, suutelemaan vain. Muuten en ole kiinnostunut hänestä mutta se suu...ne huulet... häpeän tekoani ja silti nautin siitä

    • Vapaa eronnut nainen

      Mikään muu mies ei ole niin kiihoittava suudella kuin varattu mies !!

      Minä ainakin suutelen, jatkossakin, mutta pidemmälle en mene !!

      • envy''

        haha, vitu lunttu =D


    • yksimies

      Mä en ymmärrä teitä naisia jotka romantisoitte näitä kännihairahteluja. Jos kuulisitte kuinka teistä puhutaan jälkikäteen, olisi siitä romantiikka kaukana. usein viinahöyryn haihduttua näistä kännimokista jää vaan suunnaton *tutus ja morkkis jota osaltaan toki oikeudettomasti puretaan haukkumalla osallisena olleita muijia. Varmaan naiset toimii samoin.

    • T. Ex-hakattu

      Ketään ei väkisin suudella. Toivottavasti pussailevat varatut ukkomiehet menevät pidemmälle ja ottavat eron, jotta ne pussaajat vuorostaan pääsevät hellan ja nyrkin väliin,kun mies laivalla pussailee ja katkarapuja syöttelee toisille naisille.

      • heh ja hah

        Niin ja ei se elin sielä housuissakaan ole katkarapua kummenpi eli parenpi pysyä vain suuteluissa.


    • Lucky

      Itse suutelin hiljattain varattua naista (olen siis nainen itsekin, ja bi) suhteellisen juopuneessa tilassa. Selvin päin en varattuihin koskisi, ja useimpiin tuskin humalassakaan, mutta häneen lankesin välittömästi. Olen pahoillani että hän seurustelee, mutta en kadu illan tapahtumia pätkääkään enkä usko että hänkään. Itse petetyksi osapuoleksi joskus joutuneena kunnioitan toisten parisuhteita, mutta en voi väittää ettenkö ajattelisi häntä paljon ja toivon salaa että kohdattaisiin vielä, mihin se sitten johtaisikaan.

    • Woman-87

      Mikä kaduttaa? On minuakin suudellut moni ihminen kysymättä ensin, olenko vapaa tai olenko yleensä kiinnostunut. Sellaista tapahtuu aika usein esim. baarissa, eikä sillä ole mitään väliä, paitsi että on ärsyttävää kun naama tulee märäksi.

    • Rouva L

      Minä purasen ja napakasti jos joku tulee noin vain pussailemaan!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      67
      1252
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      42
      911
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      338
      709
    4. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      51
      661
    5. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      112
      659
    6. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      116
      646
    7. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      638
    8. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      605
    9. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      76
      592
    10. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      56
      584
    Aihe