Suutelin varattua miestä

Tein väärin

vaikka tiesin sen olevan väärin.
Kaduttaa, ei itseni vaan sen miehen puolison vuoksi.

12

2611

    Vastaukset 12

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ?

      Jaahas ja missähän tämä tapahtu?Ettei vaan ollut mun mies?

    • Sydän paikallaan

      Teit väärin, mutta olet niitä harvoja enää jotka sellaisen tajuaa ja myöntää...

    • jk

      vai niin

    • ripitystä

      Minä myös. Ja tuntui niin hyvältä, ei se että tein väärin vaan se suuteleminen. Ai että kun sen miehen saisin, suutelemaan vain. Muuten en ole kiinnostunut hänestä mutta se suu...ne huulet... häpeän tekoani ja silti nautin siitä

    • Vapaa eronnut nainen

      Mikään muu mies ei ole niin kiihoittava suudella kuin varattu mies !!

      Minä ainakin suutelen, jatkossakin, mutta pidemmälle en mene !!

      • envy''

        haha, vitu lunttu =D


    • yksimies

      Mä en ymmärrä teitä naisia jotka romantisoitte näitä kännihairahteluja. Jos kuulisitte kuinka teistä puhutaan jälkikäteen, olisi siitä romantiikka kaukana. usein viinahöyryn haihduttua näistä kännimokista jää vaan suunnaton *tutus ja morkkis jota osaltaan toki oikeudettomasti puretaan haukkumalla osallisena olleita muijia. Varmaan naiset toimii samoin.

    • T. Ex-hakattu

      Ketään ei väkisin suudella. Toivottavasti pussailevat varatut ukkomiehet menevät pidemmälle ja ottavat eron, jotta ne pussaajat vuorostaan pääsevät hellan ja nyrkin väliin,kun mies laivalla pussailee ja katkarapuja syöttelee toisille naisille.

      • heh ja hah

        Niin ja ei se elin sielä housuissakaan ole katkarapua kummenpi eli parenpi pysyä vain suuteluissa.


    • Lucky

      Itse suutelin hiljattain varattua naista (olen siis nainen itsekin, ja bi) suhteellisen juopuneessa tilassa. Selvin päin en varattuihin koskisi, ja useimpiin tuskin humalassakaan, mutta häneen lankesin välittömästi. Olen pahoillani että hän seurustelee, mutta en kadu illan tapahtumia pätkääkään enkä usko että hänkään. Itse petetyksi osapuoleksi joskus joutuneena kunnioitan toisten parisuhteita, mutta en voi väittää ettenkö ajattelisi häntä paljon ja toivon salaa että kohdattaisiin vielä, mihin se sitten johtaisikaan.

    • Woman-87

      Mikä kaduttaa? On minuakin suudellut moni ihminen kysymättä ensin, olenko vapaa tai olenko yleensä kiinnostunut. Sellaista tapahtuu aika usein esim. baarissa, eikä sillä ole mitään väliä, paitsi että on ärsyttävää kun naama tulee märäksi.

    • Rouva L

      Minä purasen ja napakasti jos joku tulee noin vain pussailemaan!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL

      Martina on kasvattanut fiksun tyttären.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      393
      988
    2. Muuttaisitko kaivattusi luokse

      heti asumaan? 🛒
      Ikävä
      102
      885
    3. Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta

      Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei
      Kansallinen Kokoomus
      279
      844
    4. Mitä kaivattusi

      pelkää? 👻
      Ikävä
      77
      738
    5. Mitä odotat kohtaamiselta?

      Niin, otsikossa kysymys.
      Ikävä
      82
      726
    6. Samassa kylässä asuu yks mies...

      Jota en voi sietää... yök!
      Ikävä
      71
      691
    7. Olet kuin minä

      Jännä huomata tämä kerta toisensa jälkeen eikö ❤️
      Ikävä
      50
      655
    8. Sanotaan se sitten tässä

      Rakastan sua mies varmaan.
      Ikävä
      37
      646
    9. Mä olen tosi

      Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui
      Ikävä
      38
      609
    10. Sinun silmiisi kun

      Katson niin ymmärrän sen. 👁️👁️👀
      Ikävä
      44
      607
    Aihe