Hauskaa miten 90% prosenttia ihmisistä inhoaa Lotharia

Shhhhhhhh

Täälläkin ehkä yksi tai kaksi ihmistä kirjoittelee Lotharista positiiviseen sävyyn ja kaikki muut inhoaa ja nauraa ja kertoo totuuden ukkelin olemattomasta menestyksestä. Mutta tuo Lothar häirikköhän on jo jatkanut tuota vuosia eri nimimerkkien takaa onkohan kyseessä joku sairas fani(mikä olisi aika surullista koska Lothar ei ole edes oikea julkkis) vai Lothar itse?(mikä myös olisi säälittävää koska mies luulee oikeasti olevansa julkkis)
Jossain vaiheessa tämä Lothar kirjoittelija kirjoittaa tapansa mukaan täsmälleen samanlaiset tekstit eri nimien takaa höpöttäen samat sonnat Lotharista kuten aina ennenkin.

7

113

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tyhjät salit kutsuu

      Siis 90 prosenttia palstaa seuranneista inhoaa, ja loput 10 prosenttia eivät tiedä tyypistä vielä mitään. Vaikea ymmärtää, mitä hyötyä tyyppi kuvittelee saavuttavansa jatkuvalla ihmisten ärsyttämisellä. Todennäköisesti viestit ovat kohdennettu niille (huijattaville), joille taiteilijanimi Lothar ei kerro yhtään mitään.

    • Aito Fani 57845

      Melko vähättelevään sävyyn kirjoitettu, varsinkin kun Mr. Lothar on aito rakastettu kotimainen julkkisuros.

      Julkkis = Julkisuuden henkilö joka kiinostaa rahvaita taviksia. Mr. Lotharilla on lovettavia faneja sankuin joukoin ja Mr. Lothar on harvasepäivä radiossa tai televisiossa tai lehdissä ja aina kun esiintyy keikoillakin niin keikkapaikkakunta kuhisee jo hyvän aikaa ennen miekkosen showta.

    • dsfdsfdsfsdf

      Aito Fani älä naurata..Lothar ei ole julkkis vaan wannabe julkkis.

    • JK

      NIINKÖ

    • ewrwerewre

      Hauskaa miten tämä Lotharin puolustaja kirjoittaa aina samalla tavalla ja käyttää samoja fraaseja ja esittää silti eri ihmisiä.

    • Aukaiskaa silmät

      Pitää olla aika idiootti jos ei tajua että Lotharista täällä jatkuvasti kirjoittelevan tai kirjoittelevien perimmäinen tarkoitus on saada ihmiset vihaamaan Lotharia, sama tyyppi tai tyypit mitä ilmeisemmin kirjoittaa sekä positiivisia että negatiivisia kommentteja.

    • XXXXxxxtytr

      Ihmiset vihaa Lotharia ihan ilman muutenkin tänne kirjoittelua..sen verran älytön ukko jo haastattelujen ja lehtijuttujen perusteella.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään

      Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää
      Maailman menoa
      141
      3928
    2. Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa

      Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri
      Maailman menoa
      357
      3048
    3. Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla

      Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt
      Tv-sarjat
      14
      1978
    4. Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."

      Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa
      Suomalaiset julkkikset
      10
      1685
    5. Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?

      Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja
      Tv-sarjat
      4
      1129
    6. Mun kaikkialta häviäminen

      Ei liity sinuun. Muista se. ❤️ Mua kiusataan enkä mä enää jaksa.
      Ikävä
      71
      974
    7. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      42
      889
    8. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      23
      831
    9. Inhottaa ajatus siitä

      Miten monia olet pannut.
      Ikävä
      70
      818
    10. Onko teillä

      minkä tyyppisiä seksifantasioita kaivattunne kanssa?
      Ikävä
      44
      794
    Aihe