Yhteinen lisääntyminen loogisuus-pisteistöä kosketellen

Ihmiskunta Sinde

Et voi luoda sairaanhoitaja-omais-ympäristöä.
Et voi pakottaa tuntemaan heille julkisesti combact diskillä seksuaali- ja seksioloja tuntemaan ikäänkuin pakottaminen, yhteisöllisyydelle, kokemassasi ikä, näkö, koko ja sisin-hallusinogeenissä eli kirkossa.
- Et ole useinkaan tietoinen tästä eläimellisyydestä, jossa nämä omaiset saisit ikä, näkö, koko ja sisin-hallusinaation takia seurailla ihmisiä, jopa pakottein ja painostein.
Sen ihan näkee. Et saa aiheuttaa tällä tavalla loogisuus-.pisteistöä kosketellen lukihäiriötä, lisääntyäksesi suojavaatteiden, ja sadismin korostamia materiaaleja käyttävälle, ja niiden alla peittyvälle sairaanhoitaja-omaiselle. Me emme halua pitää sillä tavalla yhteisössä julkisesti syntyviä veljiämme ja sisariamme, joilla teetätät mielelläsi vapaa-ehtoistyötä, tällä hallusinaatiolla ja kristinuskon oikeudenmukaisuuden opilla.
-En voi olla serkustani syntyneen papin lapsen, sikisi pyhästä hengestä, hänen yhteisestä näöstään ja kohdustan, hänen tyttärensä sisar, tai sijais-äiti. Ei se loukkaa meidän ja hänen, yksityisyyttään, hänen intimiteettihygieniaansa, ja meidän rotuamme. Mullahan ei ole intimiteettihygieniaa tällä hetkellä, kun kirjoitan tätä....
Te ette saa teetättää palkkausta yleiskunnon vapaa-ehtoistyöllä.

Ei tällaista olekaan...
Niin, millaisia kuoleman eri malleja tunsitkaan. Olit nytkin ottanut jonkinlaisen kulttuuritutun, yhteisen näön ja liiton, kautta, myös seurakunnan ml. vain lisääntymään, asianajajaksi. Mikään muu ei paina sinulle niin paljon, kuin sukupuolemme ja rotumme häpäiseminen, vasemman puoleisen kallon osan ja näön koskettelu päästä, yhteinen näkömme.
" Aivot eivät aina pysähdy myöskään kuolemassa, jonka voi aiheuttaa, ulkoakäsin jollekin vauvalle metalleja koskettelussa käyttäen. Hänen kalloaan voi kosketella oikealta puolelta aina kasvoista, ohimolta, lähtien alas pitkin selkärankaa, sukupouolenvaihdoksellisuuden ja sydänpysähdyksen hyväksyen. Seuraten näöstä jo ulkoakäsin pään ulkopuolelta. Ihan kuin seuraillen vartalon kaaria....

Entä se deja vu-peilistö ja inhimillisyys, eläimeksi tekeminen
Deja Vu-peilistö ja´inhimillisyys, keskustelu
Eläimellisyys....
-Millaisia kesäjuhlia ajattelit viettää tämän kanssa?
Tämän esim. seurakunnassasi harjoittaman päihdevieroituksen kanssa, jota ei luokitella ihan ruoka-avuksi, vaan ulkonäköpiirre-vamman aiheuttamisella, koko sukupuolen poistoksi. Kysymys on selkeästi ikä-skitsofreniasta, ihan koko päihdehuollon osalta, joka perustuu harhaan, ja mielenterveys-seuran toiminnan laiminlyöntiin, myös diagnostiikkaa ja lääkityksiä käyttäen laiminlyömisen kautta, hoitamisen ollessa jäänyt yhteisistä aivoista kokonaan pois. *Valhallalle.... Toiminta on harhaista, se ei ole yleiskuntoa luovaa, eikä silläkään saa vartioida esim. eri yhdistyksissä ja organisaatiossa olevia ihmisiä, loogisuus-pisteistöä ja yhteistä näköä kosketelllen, vaatien vain eläimellisyyttään, eläimeksi näinkin harhaisesti tekeytymällä vapaa-ehtoistyöntekijöitä, seuraa ja seksi-elämää, seurakuntaan, seksuaali- ja seksioloitta, yhteisen näön kautta.
- Et saa käydä pyytämässä tätäkään vapaa-ehtoistyötä aksentinsiirron takia.

2

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ihmiskunta Sinde

      Et saa mennä sinne, ja pyrkiä lisääntymään näin tällä päihdehuollolla vain sosiaali-työntekijän lapselle, nk. sääntö-maniassa, joksi kristinuskon oppijärjestelmää asetttautumisen ja asteuttamisen skitsofreniaa: oikeudenmukaisuutta kutsutaan.
      Kts. pakkokeino-lakien käyttö
      Et saa aiheuttaa naisvihamielisyydellä vartioita. Kenestäkään toisesta naisesta, tai lääkärinlapsesta.
      - joo, keksin aina uuden jutun.
      Mikäs se toiminta-malli olikaan, jota Al-anoneissa niin vieroiksuin.
      Herran Jumala, he ovat useat vasta pieniä lapsia.
      Et saa luoda heihin, ja yrittää tehdä heillä vuonna nyt-tilaasi, se on kuolemaan ja sukupuolenvaihdoksellisuuteen verrattavissa oleva kokemus, jossa ikä, näkö, koko ja sisin-hallusinaation käyttämät kääntöpiirit vedetään läpi kallolta,kallosta metalleja ja kuolemaa aiheuttavaa sädettä, jopa sukupuolta poistaen ja käyttäen, sokeuttaen lähinnä. Tämä on vauvoihin ohjattava toimi.... Teet tällaista rukous-sarjaa päihdehuollon parissa ja piirissä sensuelli seksihäiriössä, sensuelli seksuaalihäiriötä tavoitellen, joka onnistuu esim. aksentinsiirrolla, hyvin sairaasti, suoraan sadismia kuvaille, ja julmasti: "Rakas hyvä paimeneni, syliisi minut sulje, päivä kun jo mailleen meni,, unten maille kanssain kulje." Päihdehuoltoon kohdistuvaa syrjintää ei yksinkertaisesti voi ottaa huomioon, turvallisuutta haittaavan sadismin takia. Se on vain yksinkertaisesti vähä-älyisyyden luoma frustraation ja turhautuman vajaamielinen fokusaatio.
      - Et saa nostaa henkilöllisyyttä yksityisyydettä julkiseksi.

      • Vesalla:-lle:Sinde

        Pitäis vielä hakea alakerrasta se vihko, joka nimenomaan käsittelee sensuelli seksihäiriötä, nimenomaan kristillisyyden asettautumisen ja asteuttamisen skitsofreniaa, ja sitä sädettä, joka sukupuoltavaihtaen aiheuttaa kuolemaa, ja joka on täysin vanhentunut järjestelmä.
        Ei saa työskennellä hän on frustraation omaisen alaruumiinsa, ja sillä sosiaalisesti tapahtuvan vuorovaikutuksen perusteella sosiaalisesti samalla kanssakäyden, loogisuus-pisteistöä käyttäenm, yhteistä näköä, jopa identiteetin kautta kosketellen, osallistumaan vain prostituutioon, useampaan seksi-suhteeseen intimiteettihygieniaa kunnioittaen.
        - Se joutuu sähkötuoliin.
        - Ei se ole sähkötuoli, koska on armeija. Se on jaettu eri osiin.
        Ymmärrätkö miksi saan ihmissyödä hänet?
        Ei tuu, sä nuoletutat sukupuolta hänen virheellisellä intimiteettihygieniaa koskevalla tiedollaan.
        - 'peitossa ympäristö, esim. hektisyys, ja fokusaation luominen, impulsiivittomuus
        Joo, hänen luokitellaan lopunelämän aksentinsiirrottomaksi.

        "Se on vain deja-vu."
        Ei eläimellisyyttä psykologiliiton ja mitalijärjestelmän takia.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Stefu LOISTAVAA!

      Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta
      Kotimaiset julkkisjuorut
      134
      1967
    2. Msisa on eronnut

      Mies ei kestänyt jatkuvia syrjähyppyjä eikä totuutta Turun yöstä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      29
      959
    3. Missä sinuun mies voisi

      näin pääsiäisenä vahingossa törmätä? Ei ilmeisesti missään?
      Ikävä
      69
      866
    4. Venäläisiä keksintöjä?

      Kun tässä nyt yritän miettiä venäläisiä keksintöjä, niin ei äkkiseltään tule oikein yhtään mieleen. Onko niitä edes?
      Maailman menoa
      260
      740
    5. Tiedän että on aika luovuttaa

      En vaan osaa. Liian kauan toivonut jotain, mikä ei koskaan tule toteutumaan. Olo ei ole mitenkään hyvä, mutta itken vähemmän kuin silloin kun sinuun r
      Ikävä
      65
      726
    6. Raviskalla tappo?

      Huhuja liikkuu et raviskalla ois joku laitettu kylymäksi?
      Oulainen
      10
      709
    7. Katumuksesta

      Pitkäperjantaina eräässä seurueessa puhuttiin katumisesta ja mitä itse kukin katuu. Yleisintä tuntui olevan pahasti sanominen jollekin läheiselle ja t
      Sinkut
      132
      680
    8. Sun mies on mun

      Sinun mies on yksin minun ja sinä et voi sille mitään.
      Ikävä
      79
      665
    9. Et arvaa nainen, miten ikävä mulla on sinua.

      Sinua ei voi unohtaa. Pusu sulle musulle!
      Ikävä
      26
      659
    10. Sisällissota kiihtyy Ruotsissa

      KaupunkiTaistelut koraanin puolesta kiihtyneet Linköpingissä ja Malmössä. Ruotsin poliisi joutunut vetäytymään suojiin. Päätän raporttini Ruotsista.
      Maailman menoa
      205
      652
    Aihe