Bosch Rotak 37 on hyvälä etumatkalla maailman paskin ruohonleikkuri. Bosh on käyttänyt tämän laitteen suunnitteluun erityistä ammattitaitoa koska näin paskaa laitetta ei voi muuten suunnitella kuin täysin pahuuttaan.
Epäilen vahvasti asialla olevan jonkin sortin natsien viimeinen kosto ihmiskunnalle. Pineniä "ominaisuuksina" ruohonleikkuri vaatii ensiksikin 3 hengen miehistön toimiakseen joten varaudu tähän OIKEASTI. Se on nimittäin LETKUOHJATTAVA eli siinä ei ole akkua vaan siinä vedetään SÄHKÖJOHTOA PERÄSSÄ.
Vitutukseen kuolee jo 3 minuutissa kun se saatanan johto on koko ajan tiellä ja kiinni jossain puskassa eli siihen tarvitsee ensimmäisen apumiehen. Sokerina pohjalle vehkeessä on niin pieni keruuastia että sillä saa just jonkun vitun marsun ruoka-annoksen kasaan eli siinä pitää olla kolmannen apurin koko ajan apuna tyhjäämässä sitä koska 3 neliötä pihaa täyttää sen ääriään myöten.
Niin juu ja jos sen ottaa pois niin sylkee tuo leikkuri kaiken paskan suoraan silmille eli on sitten viimeisen päälle peli. Jos tuon hankkii niin siitä vaan, kun juhannuksena alat nauttia omistamisesta niin viimeistään elokuun lopussa olet jojossa.
Bosch Rotak 37 ruohonleikkuri = maailman paskin laite
Vitun onnellinen
2
1820
Vastaukset
- arvaa, kannattaako?
Paskoja ne ovat ladattavatkin leikkurit. kerran sellaiseen törmäsin. jos se hajoaa, niin mitään et voi tehdä. Koko moottorin virkaa hoitava möykky on valettu hartsilla umpeen. Uusi kone pitää aina vaihtaa, kun pienikin vika ilmenee.
- Kiinnostunut ostamaa
Eli tuo Bosh saattaisi olla toimiva akkukäyttöisenä mikäli akut kestävät kohtuudella? Eli haitaksi jää ainoastaan tuo ruohojen sylkeminen?
Ainakin tuolla Boshilla näytti olevan 5 vuoden takuu joten on tuo jo kohtuuaika mikäli paikkansa pitää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit986128KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3495587Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei522639Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521042046Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1071758- 1181639
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro191603Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1801267- 731177
Nuoret hakevat eläkkeelle, vaikka eivät ole olleet vielä töissäkään
hyvin menee. Pieni vastoinkäyminen elämässä, ja heti masennutaan. Monet alle 30-vuotiaat hakevat työkyvyttömyyseläkettä188988