Bosch Rotak 37 on hyvälä etumatkalla maailman paskin ruohonleikkuri. Bosh on käyttänyt tämän laitteen suunnitteluun erityistä ammattitaitoa koska näin paskaa laitetta ei voi muuten suunnitella kuin täysin pahuuttaan.
Epäilen vahvasti asialla olevan jonkin sortin natsien viimeinen kosto ihmiskunnalle. Pineniä "ominaisuuksina" ruohonleikkuri vaatii ensiksikin 3 hengen miehistön toimiakseen joten varaudu tähän OIKEASTI. Se on nimittäin LETKUOHJATTAVA eli siinä ei ole akkua vaan siinä vedetään SÄHKÖJOHTOA PERÄSSÄ.
Vitutukseen kuolee jo 3 minuutissa kun se saatanan johto on koko ajan tiellä ja kiinni jossain puskassa eli siihen tarvitsee ensimmäisen apumiehen. Sokerina pohjalle vehkeessä on niin pieni keruuastia että sillä saa just jonkun vitun marsun ruoka-annoksen kasaan eli siinä pitää olla kolmannen apurin koko ajan apuna tyhjäämässä sitä koska 3 neliötä pihaa täyttää sen ääriään myöten.
Niin juu ja jos sen ottaa pois niin sylkee tuo leikkuri kaiken paskan suoraan silmille eli on sitten viimeisen päälle peli. Jos tuon hankkii niin siitä vaan, kun juhannuksena alat nauttia omistamisesta niin viimeistään elokuun lopussa olet jojossa.
Bosch Rotak 37 ruohonleikkuri = maailman paskin laite
Vitun onnellinen
2
1917
Vastaukset 2
- arvaa, kannattaako?
Paskoja ne ovat ladattavatkin leikkurit. kerran sellaiseen törmäsin. jos se hajoaa, niin mitään et voi tehdä. Koko moottorin virkaa hoitava möykky on valettu hartsilla umpeen. Uusi kone pitää aina vaihtaa, kun pienikin vika ilmenee.
- Kiinnostunut ostamaa
Eli tuo Bosh saattaisi olla toimiva akkukäyttöisenä mikäli akut kestävät kohtuudella? Eli haitaksi jää ainoastaan tuo ruohojen sylkeminen?
Ainakin tuolla Boshilla näytti olevan 5 vuoden takuu joten on tuo jo kohtuuaika mikäli paikkansa pitää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 67988
Tässä ovat Elämäni biisi -vieraat lauantai 3.10. - Yksi vieras on todellinen suomalaisten suosikki
Jos menisit Elämäni biisiin, mikä olisi elämäsi biisi ja miksi? Elämäni biisi tulee suorana lähetyksenä Tampereelta. K12889En voi kertoa meistä kenellekään
Minulla on ikävä sinua mies.. Oon yrittänyt taas unohtaa, mutta silti tulet mieleeni lähes päivittäin. Eihän meitä voi o45818- 62798
- 60750
- 57687
- 60617
Kadutko mies sitä miten reagoit?
..siihen sotkuun, jonka jälkeen mikään ei ole ollut kuin ennen. 🥺49617- 67586
- 132569
SuMetKu konkursissa
Asiakastiedon sivulla oli, SuMetKu asetettu konkurssiin. Tulihan se seinä vastaan lopultakin suuruudenhulluudessa.20557- 49544
Suutuin lähinnä itselleni
Kun irl juttujen takia näyttää erittäin epätodennäköiseltä, että olisin millään tavoin toivottu henkilö sulle.29539- 29505
- 33497
- 72476
Miksi meille jäi
Niin huonot välit vaikka meistä kumpikaan ei ole tunteilleen mitään voinut. Ehkä se kohtalo on sitä mieltä ettei kuitenk33455- 40447
- 24439
- 17430