eli pojat hei! minkä lainen on hyvä suudelta??
pitääkö suun olla ihan ammollaan vai onko "suppusuu" parempi??
vähän vai paljon kieltä??
miten te tykkäätte että tyttö liikuttaa kieltä??
tykkääkö pojat jos niiden kaulaa, niskaa ati niiden korvan vierestä nuolee/suutelee??
antakaa mulle jotain hvyiä suutelu vinkkejä miten saisin kundit tekemään vaikka mitä?? ;)
pitääkö suun olla ihan ammollaan vai onko "suppusuu" parempi??
vähän vai paljon kieltä??
miten te tykkäätte että tyttö liikuttaa kieltä??
tykkääkö pojat jos niiden kaulaa, niskaa ati niiden korvan vierestä nuolee/suutelee??
antakaa mulle jotain hvyiä suutelu vinkkejä miten saisin kundit tekemään vaikka mitä?? ;)
Vastaukset 11
Vanhimmat
noihin ekoihin ei oo oikeen oikeeta vastausta.. se on aika yksilöllistä... mutta toi on varmaa että tykkää jos suutelee kaulaa ja niskaa...:).. ihanan kylmä väreet menee kropan läpi kun osuu oikeeseen kohtaan...;) eli sinne vaan..:)
kyllä ainakin toi kaula mulle kolahtaa!Aikasemmat vähän tosiaan riippuvat henkilöstä
No kieli syvällä ja suu aummollaan on tietty himokasta, mutta eniten arvostan sellaista tyttöä joka ei heti anna suudella ja sittenkin suutelee nätisti. Sellaista voi jopa miettiä elämänkumppaniksi. En harrasta yhden illan juttuja, vaikka tykkäänkin suudella. Ällösuutelosta voi tulla paha morkkis ja nykyisin saa pelätä tauteja jokatapauksessa, jos paljon naisia edes suutelee. Jos nimitäin kaverisi on suurellut lähiaikoina muutamaa muuta, jotka puolestaan ovat samoihin aikoihin suudelleet muutamaa muuta, jotka taas ovat suudelleet muutamaa muuta, jotka ovat suudelleet muutamaa muuta, niin tämä yhtälö kerää nopesti suuhun kaikki maan tarttuvat taudit.
Himoa on tietty vaikea välttää, mutta tärkein kannattaa säästää vaimolleen, joka parhaassa tapauksessa on tehnyt samoin. Romantiikkaa!
Ei ole mitään mahtavampaa kuin syödä toinen toisiaan ja tuntea miten sen ihanan tuoksuisen ja näköisen ja seksikkään pehmeän kiimaisen äänen omaavan tytön kieli painii omani kanssa.
On se kiva tunne jos kaulaakin suudellaan, mutta korvista en tiedä :P, on varmaan oma juttuni.
Kaula voittaa tosin niskan!
opettele ensin tuo suomenkieli, ja mieti sitten suudelmia... Ja huom: en ole ylipainoinen ja katkeroitunut vaan todellakin kirjoituksesi oli niin peruusteellisen kamala.
Jos toisia neuvoo, pitää tietää mistä neuvoo...Katsos yleissivistykseen kuuluu, että osaa kirjoittaa edes rakkaan äidinkielemme oikein: suomen kieli. HUOM VÄLI! No fence...
no onneks tää nyt ei oo mikään äidinkielenkoe eli tärkeintä on että kaikki tajuu mistä puhutaan vai?
tuu tänne niin neuvon:)
Suurimman osan kundeista saa yksinkertaisesti tekemään mitä vain pyytämällä! ja kyllä sen suutelemisen sitten tuntee miten se on hyvä tehdä.
kieltä aika paljon... (oma tyttöystävä ei tykkää mut mää tykkään)..
Jotkut jätkät kiihottuu aineski tosi paljon ku niitä nuoleskelee ja imeskelee hellästi aataminomenan kohalta ja muutenki niskasta kaulasta ja korvan takaa x))