Aika nopeeta alkoi tapahtumaan Bilderberg kokouksen jälkeen. Mitähän sillä taas päätettiin??
BILDERBERG
anti-vapari
567
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Rahansiirroista osallistujien veroparatiisitileille.
http://www.kansanuutiset.fi/uutiset/kotimaa/2816845/vaihtoehtona-lama-90-luvun-malliin-ehka-kannattaa-auttaa
Jos nyt olisi edes mahdollista "heittäytyä" pois EU:sta, niin siitä seuraava lama olisi todellakin ennennäkemätön Suomessa, sitten sotien. 90-luku oli kevyttä kamaa siihen nähden.
Miten tommosta manipuloivaa, oman edun tavoittelija järjestöä ei ole räjäytetty taivaan tuuliin?
Suomen perustuslain vastaista on , että Suomen valtion hommissa olevat, tämän maan etua ajavat ministerit, tai kansanedustajat, ajavat vieraitten valtojen etuja, eli tekevät maanpetoksen.
Missä viipyy se puolue, tai taho, joka veisi kansan- ja maanpetturit Valtakunnanoikeuteen ?
Ei kuulu, ei näy.
Persut=Kokoomus.
Soini juoninu Koksukkareiden kanssa tämä. Pitää saada jotain hämmennystä aikaan niin saadaa kansalle illusio demokratiasta.