urpilainen halveksii

demokratiaa! välikysymys oli väärän puolueen tekemä
väärä kysymys.
ei siihen tarvitse vastata.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

MITÄ TÄMÄ ALAKOULUN OPETTAJA YLEENSÄKÄÄN TIETÄÄ KANSANTALOUDESTA ?

Äänestä

mulle kaikki ja HETI! Ja tietenkin jonkun muun maksamana!

Äänestä

Tai sitten hänelle vain ei kukaan ole sattunut sanomaan että sellainen asia kuin demokratia tai lojaalius omaa kansaa kohtaan on olemassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


raahvael kirjoitti:

demokratiaa! välikysymys oli väärän puolueen tekemä
väärä kysymys.
ei siihen tarvitse vastata.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu