Auton maalipinnan kestokäsittely

Missäs Seinäjoella tehdään sellaisia normaalia vahausta kestävämpiä (joku gloss tjsp) käsittelyitä autolle. Homma kai maksaa useita satasia mutta niille saa sitten monen vuoden takuun.

Eli joku tälläinen homma:
http://tekniikanmaailma.fi/autot/vertailut/tm-vertailu-maalipinnan-kasittelyt
2201
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kuule ei oo sellaista vahaa ja käsittelyä joka kestäis kuukausia...Mää voin laikata sun auton ja vetää punasen ja kultasen glymin päälle se paras ja halvin vaihto ehto.!!!!

Äänestä
  • Paras vaha,onko sitä olmassakaan?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Seinäjoella kirjoitti:

Missäs Seinäjoella tehdään sellaisia normaalia vahausta kestävämpiä (joku gloss tjsp) käsittelyitä autolle. Homma kai maksaa useita satasia mutta niille saa sitten monen vuoden takuun.

Eli joku tälläinen homma:
http://tekniikanmaailma.fi/autot/vertailut/tm-vertailu-maalipinnan-kasittelyt

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu