IISALMEN TYÖTTÖMIEN YHDISTYKSEN TOIMINTA

Iisalmen työttömien yhdistyksen toiminnassa on pahasti asiat vialla.
Mikä mättää, asia joka monia mietityttää..
2253
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eikös siellä ollut tuota infektiota liikenteessä...:)

Äänestä

viina on viisasten juoma...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


EI TIPU MYÖTÄTUNTOA kirjoitti:

Iisalmen työttömien yhdistyksen toiminnassa on pahasti asiat vialla.
Mikä mättää, asia joka monia mietityttää..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu