"Jos sijaltain en nousisi, taivaaseen ota tykösi":
Epäilty oli lähettänyt vaimolleen tekstiviestin, jossa uhkasi veriteolla.
Isän epäillään tappaneen neljä lastaan Pohjois-Saksassa, kertoivat saksalaislehdet lauantaina.
Poliisi löysi neljän lapset ruumiit ja pahoin loukkaantuneen 36-vuotiaan isän perjantaina. Isä oli yrittänyt tappaa itsensä.
Verityöt tehtiin Ilsedessä Ala-Saksin osavaltiossa.
Tapetut lapset olivat 5-, 7-, 9- ja 12-vuotiaita. Lapsista kolme oli tyttöjä ja vanhin oli poika. Nelikko oli tapettu vuoteisiinsa.
Poliisin mukaan lasten vanhemmat olivat eroamassa.
Isä oli lähettänyt ulkomailla lomalla olleelle vaimolleen tekstiviestin, jossa hän oli sanonut tappavansa lapset. Nainen hälytti poliisit paikalle.
Isä oli myös jättänyt itsemurhaviestin, jossa hän sanoi, ettei voinut elää ilman lapsiaan.
Naapurien mukaan mies oli hyvä isä, mutta kärsi ajoittaisesta masennuksesta.
http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1288477571046.html?ref=rss
Kyseessä oli siis SAKSALAINEN isä, vaaleat hiukset ja siniset silmät omaava periarjalainen isä... Vai olikohan? Häh?
Astu sisään, Nukkumatti:
http://www.youtube.com/watch?v=CD-E-LDc384
Isä teloitti neljä lastaan.
14
83
Vastaukset
- Tosimies.
Hyi vittu että vituttaa joka kusipää joka lapsiaan murhaa, en voi sietää tuollaisia pelkureita.
Tottakait asialla on myös toinen puoli, se että jos murhaaja olikin heitä ja murhasi tulevat potentiaaliset terroristit, silloin juon tuolle.- Ai meinaatko,
että murhaaja olisi ollut juutalainen? Sinähän vihaat juutalaisia.
- Tosimies.
Ai meinaatko, kirjoitti:
että murhaaja olisi ollut juutalainen? Sinähän vihaat juutalaisia.
En meinaa, sydänmeni sykkii Israelille, juutalaisvaltiolle.
- Jaa jaa,
Tosimies. kirjoitti:
En meinaa, sydänmeni sykkii Israelille, juutalaisvaltiolle.
mielenterveyspotilaat ovat arvaamattomia. He voivat yhtenä päivänä rakastaa juutalaisia ja toisena päivnä vihata heitä. Pari päivää sitten sinä, nimimerkki Tosimies. vihasit juutalaisia...
- Tosimies.
Jaa jaa, kirjoitti:
mielenterveyspotilaat ovat arvaamattomia. He voivat yhtenä päivänä rakastaa juutalaisia ja toisena päivnä vihata heitä. Pari päivää sitten sinä, nimimerkki Tosimies. vihasit juutalaisia...
En ole koskaan vihannyt juutalaisia tai Israelia, tuo kuka vihaa minun nm on teikäläisiä.
Paskasakkia, kusipää vasemmistoa.
Opettele lukemaan. - Älä viitsi,
Tosimies. kirjoitti:
En ole koskaan vihannyt juutalaisia tai Israelia, tuo kuka vihaa minun nm on teikäläisiä.
Paskasakkia, kusipää vasemmistoa.
Opettele lukemaan.juutalaisia vihaava antisemiitti! Sinä itse kirjoitit pari päivää sitten nimimerkilläsi Tosimies. tänne juutalaisia vihaavia kommentteja! On hyvin inhottavaa, että nyt kiellät kaiken! Jos sinä todella haluaisit kirjoittaa nimimerkillä, jota kukaan ei voi varastaa, sinä rekisteröisit sinun nimimerkkisi, mutta sitä sinä et halua tehdä! Häpeä, juutalaisvihaaja!
- kaunis kieli
Kas kun ei tehnyt heistä "tuhatjalkaista", siis centipedeä?
Noilla natsien jälkeläisillä on niitäkin tapoja. Keskitysleireilläkin tekivät kokeita lapsosilla.
By the way! Kuinkahan paljon Suomessa onkaan noita natsien jälkeläisiä? Siis natsien kanssa naipotelleita "suomi" horoja? Rååtsinkielisillä seuduillamme niitä on pilvin pimein, sillä hyrrithän ovat tunnetusti tarkkoja siitä "arjalaisuudestaan", ovat siis melkosii populisteja ja muutenkin kaikinpuolin vastenmielisiä olioita.
Lässyttävät sillä omituisen kuuloisella sanamelskeellään ja mongerruksellaan, ja luulevat sitä ilmeisesti itse hienoksi ja "sivistyneeksi"
Voin sanoa kokemuksesta, että Suomen kieli on yksi maailman kauneimmista kielistä.- pierun varjo
CENTIPEDE viittaa satajalkaiseen, MILLIPEDE on tuhatjalkainen.
- Fucck You!
pierun varjo kirjoitti:
CENTIPEDE viittaa satajalkaiseen, MILLIPEDE on tuhatjalkainen.
Fuckia pellelle. Olet spede.
- senttispede
Fucck You! kirjoitti:
Fuckia pellelle. Olet spede.
centipede
- Ursäkta?!?
Mitä tarkoittaa "rååtsinkielinen"? Sellaista sanaa ei ole missään kielessä.
- Mitä ihmettä
Eikö tuo tapahtunutkaan Euroopan väkivaltaisimmassa (white trash) maassa ja ennen kaikkea jossain Hyvinkää - Riihiimäellä: kuoleman talousalue.
- Tosimies.
Oliko tekijä JUUTALAINEN?
- olioli
Oli
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse734527Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1053769Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä1393458Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.371970Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575691911Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.891219- 1121027
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.127934- 55915
Mikä homma?
https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä25837