Onko kukaan kokeillut laukeamista omaan suuhunsa? En tarkoita tällä nyt sitä että taipuis ottamaan itteltään suihin vaan siihen on toinenkin niksi, jolla saat speget tippumaan suuhun. ;)
Mene esim. kylppärin lattialle selällesi, ja ala koukistaa alavartaloasi itsesi ylle, niin että olet niskoillasi ja kulli sojottaa kasvojesi edessä. Siinä sitten vatkailet mällit kitaan. :)
Itse en ole vielä uskaltautunut ottamaan mälliä suuhun, kaulalle olen laskenut, mutta kiihottaa suunnattomasti ottaa omat spermat suuhunsa! Ajattelin että tänään vois viimeinkin ottaa spermat suuhun ja nautiskella. =)
Mene esim. kylppärin lattialle selällesi, ja ala koukistaa alavartaloasi itsesi ylle, niin että olet niskoillasi ja kulli sojottaa kasvojesi edessä. Siinä sitten vatkailet mällit kitaan. :)
Itse en ole vielä uskaltautunut ottamaan mälliä suuhun, kaulalle olen laskenut, mutta kiihottaa suunnattomasti ottaa omat spermat suuhunsa! Ajattelin että tänään vois viimeinkin ottaa spermat suuhun ja nautiskella. =)
Vastaukset 82
Vanhimmat
No jo toki.
Kyllähän sitä tuossa asennossa pystyy vähän imemäänkin. Ei se yhtä hyvältä tunnu kuin naisen suorittamana, mutta onhan tuo vaihtelua. Ei muuten sitten ole maultaan mansikkajäätelöä ; )
eipä tarvinnut runkkailla kun opetteli suullaan ja kielellä hoitamaan homman ihana nuoruus
Monta kertaa on ollu mielessä, mutta ei oo tullu kokeiltua. Pitääkin kokeilla tänään saunassa...
Spermafetistinä on pakko sanoa, että olen hyvin hyvin hyvin kateellinen miehille :D
Ei se oma pipari maistu läheskään niin hyvälle, kun miehen sperma
No haluutko tulla maistamaan nuoremmab pojan spermaa
Tulihan tätäkin kokeiltua nuorempana. Ei mitenkään säväyttänyt, mutta kiihotti kyllä kovasti, laukesin todella nopeaan, nyt vanhempana ole enään niin kiire.
Tuli nuoruudessa kokeiltua tuokin, mutta aika pahan makuistahan sperma on. Ei sperman maistamisesta mitään haittaa ole, varsinkin jos se kiihottaa itse tapahtumana. Vaikea se on kuitenkin saada osumaan juuri suuhun, voi lipsahtaa vaikka silmään, jos ei ole varovainen.
Yhellä hyvällä kaverilla laukes haulikko omaan suuhun. Ei pystyny kertomaan että miltä se tuntu ja mille maistu.
mä oon monena yönä nähny unta et oon ottanu itteltäni suihi sit heräny siihe et on kivi kova kyrpä kädessä ja runkkaan et sänky tärisee sit helpottaa ku mällilentää kyrväst
Runkkaan toisinaan johonkin astiaan ja laitan sperman jääkaappiin odottamaan seuraavaa kertaa. Kun sitten aloitan runkkaamisen otan sen valmiiksi esille ja laukeamisen tullessa katselen itseäni peilistä ja kaadan sperman suuhuni niellen sen. Takuu varmasti tulee raju orgasmi.
Ajatuksena erittäin kutkuttava mutta en ole kylläkään maistanut omaa spermaa.... Tyttöystävä väittää ettei se maistu juuri miltään mutta minulla on asiasta kuitenkin omat epäilykseni :D Joo, täytyypä maistaa joku päivä ihan mielenkiinnosta vaikken tuollaisiin akrobaatti suorituksiin varmaan kykenekkään ja vieläpä saamaan siinä asennossa....
Kannattaa treenata tuota notkeutta tarpeeksi niin avautuu maailma jossa suihinottoa saa aina halutessaan. Jos vielä nielee spermat niin on aika siistiä hommaa ja säästää talouspaperikuluissa.
Nuorempana onnistuin hyvinkin ihan istuessa kumartumalla omaan syliin kun saunassa ensin lämmitteli lihakset ja sitten hyvät venyttelyt päälle niin sain kokolailla puolet vehkeestä suuhun vaikkei ole mitaltaan mikään hirveän pitkä, sellainen normi 15cm...
Nykyään onnistuu kun selinmakuulta nostaa jalat pään yli niin taipuu mukavasti huulille...
On se vaan jotenkin niiiin kiihottavaa imeä kovaa kullia kunnes sykkii suuhun lämpimän lastin spermaa! Eikä maku nyt mikään kamala ole, joskaan en polta enkä juo kahviakaan mitkä kuulemma pilaavat makua....
Jonkun luotettavan kaverin kans olis joskus kiva kokeilla miltä tuntuis ottaa toisiltamme suihin...
Mahtaisko löytyä Tampereen seudulta nuorempaa luotettavaa kaveria ihan vaikka vakituiseen imutteluun..?! Ite oon 43 ja terve ukkomies...
nuorempana taipui mukavaa joskus kolmekin lastia imeskelin peräkkäin ihana tunne kun pehmenevän kullin saa sykkimään uusista itse myös tiesi mikä tuntuu parhaimmalta
Mä oon tuolta lamminpäästä päi
Oon 15v ja haluisin kokeilla miltä tuntuu ku imetää tai otan suihin mielelläni tulen
Itsekin nuorempana otin itseltäni terskan suuhun, menin selälleni ja taivutin jalat pään yli tai sohvatuolissa onnistui ottaa terska suuhun ja vähän myös varttakin, ihanalta tuntui samettinen terska huulilla ja aina tuli myös spermat ruiskuteltua suuhun tai kasvoille. Siitä alkoi myös sitten suuseksi miesten kanssa, kuusysi-asentoakin on tullut kokeiltua ja se vasta kiihottavaa onkin kun sa puristella pakaroita samalla.
Onhan tuota tullut kokeiltua nuorempana,myöskin sellainen 15-16 senttisellä kalulla varustettu.Nykyään ei taivu.Mutta,se laukeaminen ja sperma tulee ikäänkuin liian myöhään.Parempi on saada toiselta,juuri ennenkuin oma orgasmi tulee.Jos sen saa onnistumaan on aivan huikea tunne kun oma orgasmi on viiden sekunnin päässä ja toisen kalu alkaa truutata paksua kynän vahvuista suihkua suuhun ja silloin oma kyrpäkin ruiskii ensimmäiset suihkut.69 on parasta ja vakikaveri siihen onkin haussa
kyllä olen just tuolla tavalla siitä on jo aikaa noin kymmenisen vuotta olen nyt 45v. maku ei ollu erityisen mielekäs, mutta kiihotti. tyydytin perjantaina anaaliin niin tuli ei kirkas vaan kuultava touhutippa, maistu hyvälle.nam.
Olen ottanut lastin suuhuni tosin vaimon vaatimuksesta. Vaimo sanoi ettei ime loppuun ennenkuin olen ottanut itsekkin mällin. Eikä ole kaduttanut nykyään imee viimeiseen tippaan. Ei se mitään hunajaa ollut
meillä samoin vaimo vielä sormetti peppua yhtäkkiä lykkäs vibransa peppuuni kyllä lasti tuli lujaa en ehtinyt maistaa kun nielaisin
Vikana on se, että kiihottuminen katoaa lauetessa, joten oman sperman nieleminen sillä hetkellä ei enää tunnukaan niin hyvältä idealta.
Olen runkannut omat lastit kaverin terskan päälle ja ottanut heti suuhun sen lasteineen,imin loppuun asti ja sain vielä lisääkin suuhun
Tää on niin totta!
On juuri tuolla tavoin ottanut lastit suuhun muutaman kerran. Vaimon pyynnöstä otin ekan kerran ja kiihottavalta tuntu ja ei oikein maistunut miltään ja nielin kaikki.
Itsellä on tapana runkkaa spermat lautaselle mistä nuolaisen ne suuhun. Näin tehden saa kaikki spermat nieltäväksi.
M 62
Savottamiehillä oli myös tapana pitkien työrupeamiensa ohella useimpina iltoina kokoontua savottakämpälle yhdessä runkkailemaan. Koska paperia ei juurikaan ollut, varsinkaan mällien pyyhkimiseen tuhlattavaksi, eikä ainoaan ulkohuussiin kukaan oikein viitsinyt lähteä lämpimältä kämpältä hommaa viimeistelemään, päättivät savottamiehet yksissä tuumin laittaa keskelle savottakämppää ns. runkkutynnyrin. Siihen mahtui useampikin savottamies ruiskimaan lastinsa samaankin aikaan jos laukeaminen sattui heillä osumaan yhtaikaa. Muutamassa viikossa oli tynnyri täynnä sitä itseään ja koska arvokas aine olisi ollut sääli kaataa ulos maahan, päättivät savottamiehet kerran kuukaudessa arpoa kuka heistä saa juoda tynnyrin tyhjäksi. Viisaat tietävät kertoa että Kottikärry-Kakella oli hyvä arpaonni ja hän saikin kunnian monta kertaa juoda suurella intohimolla runkkutynnyrin tyhjäksi. Koska mälli sisältää valtavasti proteiinia ja testosteronia, kasvoi Kakelle tämän ansiosta isot vahvat lihakset ja lisäksi hänen pallinsa kasvoivat niin isoiksi että tämän ansiosta hän lopulta joutui kuljettamaan niitä kottikärryissä. Muut kunnioittivat häntä suuresti ja hänestä tulikin yksi legendaarisimmista savottamiehistä!
siinä yks vanhana kaapista tullut
Nuorempana menin sängyllä sellaiseen asentoon että kalu roikkui ylhäällä kasvoja kohden, runkkasi spermat kasvoilleni ja osan sain suuhunikin.
Useasti kokeiltu. Äärettömän kiihottunut fiilis kun siinä runkkailee suu ammollaan ja sihtailee kullin päätä suuhun päin. Joka kerta sellainen ahnas ajatus että tulisipa reilusti ja nielen kaiken, mutta jotenkin aina kun laukean (yleensä suurin osa osuu suuhun, osa kasvoille) tulee heti sellainen hyi vittu efekti ja ryntään sylkemään ja huuhtelemaan suuta. Lähes aina runkatessa kuitenkin nuolen kaikki touhutipat ja se on kiihottavaa. Olen myös jokusen kerran lauennut kädelle ja nuollut siitä spermat suuhun ja niellyt. Tuntuu että runkkaus hetkellä ja ennen laukeamista kiihotus on korkealla, mutta jo laukeamisen aikaan tapahtuu jtn ja se muuttuu etovaksi. Muilla tuntuu olevan samoja kokemuksia. Homma pysyy kiihottavana ja toimii niin kauan kun olen kiihottunut. Olenkin toisinaan tehnyt niin että nuolen touhutippoja ja kun meinaan laueta niin pidättelen. Tällöin kuitenkin spermaa tulee aina vähän ja sen nieleminen kädeltä pysyy kiihottavana, mutta Grande final pilaa sitten sen. Kiinnostaa ja kiihottaa todella paljon ajatus että ottaisi itseltään suihin. Vaan kun ei taivu.. olen todella hoikka ja notkea, mulkku on 16cm. Muutama sentti uupuu että pystyisin lipaisemaan terskaa. Ajatukset kullin imemisestä onkin kasvanut ajan myötä jopa siihen pisteeseen että olen miettinyt todella usein millaista olisi ottaa toiselta mieheltä suihin. Nämä ajatukset saa stondiksen aikaan ja jopa touhutippoja kullin päähän. Kenties sitä pitäisi kokeilla. Halukkaita puolin ja toisin kokeiluun Kymenlaakson alueella?
joo itekkin haluisin ottaa suihin pojalta olisiko pirkanmaalla ketään
tässä nuori poika
Monesti tehnyt niin että makaan sängyssä ja menen asentoon että kova kulli suoraan naamaan päin osoittaa. Ensinmäiset kerrat tosiaan vähän jänisti että vaan naamalle laukeilin ja niitä sormella sit lipoin suuhuni ja oli kiihottavaa. Sit alkoi siitä fetissi spermaan. Olen alkanut käyttämään dildoa, ja mietin että se olisi kova kalu naamani edessä. Sen päälle sitten laukean ja laitan takaisin suuhuni ja nielen spermat pois dildosta. Joskus vaan taas perus asentoon että spermat lentää suoraan suuhun kun laukee ja samalla omaa terskaa saa kielellä maistella kun ylettää munaan. (19cm). Kivoja leikkejä saa kun laukeaa esim vaan naamalle ja siitä vähän maistelet spermaa ja levität naamallesi. Kyllä se jänistys katoaa ajallaan. Alkoi kyrpä taas kovettua kun tätä kirjoitti joten dildo esille ja menoksi mennään taas.
Minä runkkaan spermat lautaselle mistä nuolaisen spermat suuhun. Näin ei mene yhtään hukkaan , pyrin nykyään nielemään kaiken oman spermani kun runkkaan . Pidän sperman mausta.
M 62 Ukm 🙂👍
kiitos vinkistä miluusti ottaisin myös muilta suihin
minulta voit tulla ottaan jos saan ottaa myös sinulta
Kumpa sitä olisikin niin taipuisa ja akrobaattinen, että saisi otettua itseltään suihin ;)
Eilen testasin.
Runkkasin ja laukaisin lasipurkkiin.
Kerkesi siinä mällit jo hieman viilentyä kun kalun päätä putsasin.
Purkista kippasin mällit suuhun.
Maku oli hieman neutraali,viileän hyytelömäinen.
En niellyt,maistelin vaan ja sylkäsin pois.
Täytyy ensi kerralla otta purkista suuhun heti kun on vielä lämmintä,josko olisi sitten maku erilaista.
On tullut tehtyä jo usein ;) Olen käyttänyt samaa tekniikkaa, eli selälleen ja jalat pään yli ja siitä vedellyt. Suurimman osan saan suuhun, mutta ihanasti menee osa myös kasvoille ja kaulalle.
Mutta sitten on sama ongelma kuin muillakin täällä, eli orgasmin jälkeen ei huvita enää niellä. Ratkaisuna tuohon on toiminut runkkaamisen lopettaminen juuri ennen orgasmia. Oikein kun sen tekee niin tulee jo kunnolla spermaa, mutta kiihotus ei katoa. Kannattaa kokeilla ;) Sillä tavalla voi ottaa ne vaikka lasiin tms niin ei tarvitse olla hankalassa asennossa.
Olen kokeillut pakastamistakin ja hyvin toimi. Voi kerätä vaikka useammat...
joku joku yogaakrobaatti?
Lähes aina otan lastin kouraani ja siitä nuolen, hyvää on, voi kun saisi enemmän ja vieraan kullista suoraan.
minulta saat
Nuorena sain terskan suuhuni ja imin ja nielin varmaan sadittain purkausiani. Myöhemmin olen imenyt toisen kalua joko niellyt tai saanut liemet päälleni kun olen naisen asuissa.
En taivu enää nykyään, enkä viitsi sotkea, niin runkkaan mällit kahvimukiin ja juon siitä
Itsellä tapana runkkaa spermat lautaselle mistä nuolaisen suuhun . Näin saan kaikki sperma nieltäväksi .
M 64 CD 💃
itse haluisin maistaa jonkun toisen mälliä myös oisko joku 18-20v joka antaisi tälläisen mahollisuuden. Pirkanmaa
Täältä löydät nopeasti sukupuolta, suhteita, treffit 👉 http://aramglobal.com/H/Z4o3F8
Minäkään en yletä suihin ottamaan itseltä, mutta erittäin kiihottavaa kun saunassa runkkailee ja siitä jaloilla kiinni katosta ja selälleen kun tuntuu että laukeaa ja antaa kaiken sperman tulla suuhun ja naamalle. Rivo fiilis kun naama ihan spermassa
Itse tulee tehtyä samaa. Nykyään oikeastaan aina kun runkkaa tulee maistettua omaa spermaa (precum). Maku on kiihottava ja yleensä sen jälkeen tulee nopeasti orgasmi ja isot mällit.
Uusi seksiteatteri avautuu Suomeen! Kutsumme kaikki. Ilmoittautuminen ryhmäämme täällä 👉 http://aramglobal.com/H/M7d4U2
Usein nostan pyllyn seinälle ja ja otan spermat kasvoilleni ja hyvää on, lopuksi kun seisokki laskee annan kiimakusien suikuta päälleni. Tuolla päälle kusemisellahan h ja bi miehet merkkaavat nuoria alottelevia omakseen. Nytkin kovassa kiimassa.
Etsi seksikumppani! Määritä parametrit ja kaupunki 👉 http://amisagroup.net/H/E8i3E9
Kiimatippa kun juoksee hitaasti terskalle, se parasta liukasta .....
Etsi seksikumppani! Määritä parametrit ja kaupunki 👉 http://armtown.com/H/M0z8L9
virus!
Laukean usein omaan suuhun. Paine on sen verran kova, että lentää helposti suuhun makuu asennossa.
Etsi seksikumppani! Määritä parametrit ja kaupunki 👉 http://arara-ik.com/H/A2m4W1
Vaimo sanoi aikoinaan että ottaan loppuun asti jos otan mällin myös itse. No jalat seinää vasten ja hän runkkasi mulle lastin suuhun ja nuolin vielä sormetkin. Eihän se silloin mitään herkkua ollut mutta ei jäänyt viimeiseksi kerraksi. Toisinaan kun laukean ensiksi niin hoidan hänet kielellä loppuun. Kasvot siinä sotkeutuu spermaan mutta mitäs siitä pääasia että molemmilla on mukavaa
Etsi seksikumppani! Määritä parametrit ja kaupunki 👉 http://amisagroup.net/H/U6z2H5
Meni kone ihan sekaisin linkistä!
nuorena taivuin ottamaan terskan suuhun opin pian herkät kohdat monet lastit nielin minusta tulikin hyvä suihin ottaja kaveri pariskunnan mieskin kehui sitä ennen myös intti kaverit
Tykkäät varmasti laatumausta
Monenko inttikundin lypsit , tuli paljon ja kaikilla siementä varastot täynmä
Herkät kohdat öooh
Täältä löydät nopeasti sukupuolta, suhteita, treffit 👉 http://aepgcorp.com/H/A6l4D4
no miksi ei? ketäpä siinä loukkaisi ja saa maun...
Kylppärin lattialla kokeillut muutaman kerran. Melkoista sotkemista, siksi käytänkin sadetakkia, on mahtavaa roiskutella kunnolla. Suurin osa on sadetakin rinnuksilla ja osa naamalla.
Itse niin et meen sänkyyn tai sohvalle. Meen jalat edellä seinää vasten kohti kattoa niin et kyrpä sopivasti naaman yllä. Niskahan siinä on kovilla mut runkkaan suu auki ja saan lastin suuhun ja kasvoille. Parit kerrat oon imee lutkuttanu spermat vanhemmilta yli 60v ukolta, mut sillo oon ollu kyllä humalassa. Sitä vois kans tehä uudestaan kun olin muka kuulemma hyvä. M 57v 02al
Lisään vielä et myös kasvomaskiin kun niitä korona ajasta jääny. Spermat maskiin ja se kasvoille ja selälleen makaamaan ni valuu suuhun. M57v 02al
Tyttö kaveri taivutteli apuna niin sain huulien väliin. Välillä runkkasi ennen laukeemista sit suuhun tuli täys lasti.
Sekin on kivaa kun tyttö kaveri ottaa suihin antaa sperman mun suuhun❤❤❤🥰🥰🥰
Monta kertaa haaveillut tuosta, mutta aina on ns. kantti loppunut orgasmin koittaessa.
Kerran päätin että nyt jos koskaan, ja asetuin mökin parvelle sänkyyn siten että jalat olivat kattoa vasten. Kovat alkulämmittelyt sopivalla videomateriaalilla, ja touhutippojen maistelua kunnes koitti varsinaisen orkun aika. Järki sanoi että "suu kiinni" mutta päätin että nyt teen tämän loppuun asti.
Ensivaikutelma oli että suuhun lentävät lastit olivat Lämpimiä, tarkalleenottaen yhtä lämpimiä kuin oma ruumiinlämpö. Suutuntuma oli öö..mielenkiintoinen, kun kulli vaan pumppasi ja pumppasi lämmintä lemmenlientä kielen kautta kurkkuun. Nielin kaiken.
Ensin hieman nolotti, mutta hieman tämän jälkeen alkoi tuntua todella kiihottavalta kun suussa maistui sperma!
Jos muuten haluaa oman sperman makua suuhun siten että on vielä ns. kiima päällä, niin kannattaa hieroa eturauhasta anaalitapilla tai vaikka porkkanalla.
Kullista tulee sperman hajuista ja makuista, joskin hieman ohuempaa "lientä" jota on äärimmäisten kiihottavaa maistella! Mausta tulee ainakin itselle niin kova kiima päälle että varsinainen lastikin lähtee lähes itsestään.
Itse olen imenyt omaa kalua teinistä lähtien melkein joka viikko ja nyt melkein 40.
Pari viimevuotta olen kuntoillut ja venytellyt aktiivisesti ja taas saa kullin kurkkuun asti. Kokoa 20/14 cm.
Eilen tuli pervoiltua kunnolla. Otin itseltä poskeen ja nuolin terskaa, eli pyörittelin kieltä sen ympärillä. Tuli todella kiihottunut ja outo olo että melkein laukeaa, mutta sain ruiskauksen kiimalientä suuhun, mikä oli ihanan makeaa ja todella kiihottavaa. Jatkoin hommaa ja seuraavaksi suuhun tuli kiimaliemen ja kusen sekoitusta, maistui happamalle ja suolaiselle mutta kiihotti todella pahasti. Tästä innostuneena odottelin hetken että erektio laskee, minkä jälkeen otin puolijäykän kullin terskan suuhuni ja aloin imeä samalla rentoutuen. Sain kusen virtaamaan ja imin koko ajan terskaa ja nielin pissat samaa vauhtia kun sitä tuli suuhun. Tuntui melkein jatkuvalta orgasmilta, kun kusi valuu kullin läpi ja samalla imee terskaa. Imin aika paljon pissaa, mutta se kiihotti niin paljon että kulli meni liian jäykäksi. Sen jälkeen imin hirveällä kiihkolla orkut ja nielin spermat samalla kyrpää imien. Sperma maistui ihanan makealle suolaisen ja happaman kusen jälkeen. Tuli vähän morkkis kyllä.
Onko kukaan muu tehnyt näin?
Kyllä olen noin tehnyt. Lauennut kasvoille ja suuhun. Lopuksi pissannut ja huuhdellut sperman pois. Olen bi trans ja satunnaisesti löytänyt kaltaistani seuraa. Harvoin edennut pissailuun, ensin asuille ja lopulta kasvoille ja suuhun. Parhaimmillaan molemminpuoleista alistumista.
Kuumaa settiä. Onko kik? T. Edellisen viestin kirjoittanut itseltä suihin ottaja
Alle kolmikymppisenä kykenin ottamaan seisovan kalun suuhuni, terska ylettyi kokonaan huulien väliin. Useasti otin itseltäni suihin. Nykyään vanhempana ei enää onnistu mutta onnistun kyllä heittämään sängyssä jalat ylleni niin että kalu sojottaa kasvojen yläpuolella ja siinä kun runkkaan niin saa spermat kasvoille ja suuhun.
onhan tota omaa kyrpää tullut välillä imeskeltyä, vaikka asento ei kauhean miellyttävä ole. kerran jopa otin lastit suuhun siitä.ei hullumpi kokemus!
Oma terska huulien välissä tuntuu jännälle, pehmeä ja samettinen vaikka kalu seisoo kovana.
kolmekymppiseksi asti sain otettua itseltä suihin, aina nielin koko lastin.
silloinen tyttöystäväni ei uskonut sitä niin pitihän se näyttää, oli kiihoittavaa imeä omaa munaa kun tyttis tyydytti itseään vieressä.
ja nykään ollaan naimisissa.
vieläkin runkkaan välillä lastin suoraan suuhun, tai vaimo ottaa suihin ja antaa spermat mulle.
Kuumaa settiä.
Itsekkin touhunnut noita juttuja muijan kanssa:
1) Doubleblow job niin että imetään yhdessä mun kullia jonka jälkeen spermaista kielaria
2) Muija rimmaa pyllyä samalla kun imen omaa kullia
3) Panen muijaa pyllyyn ja nuolen sen klittaa
4) Muija panee sträppäriä mua pyllyyn kun imen omaa kullia
Nuorena tuli imettyä omaa terskaa aika usein. Tuntui hyvältä, kun sai. Hetkeä myöhemmin, kun kiima oli hellittänyt ja makuaisti palasi, ei tuntunut enää niin namilta. Enää ei taivu, vaikka kuinka haluttaisi. On tää niin epistä. Eikä luonto anna periksi tarjota palstoilla. Vaikka toisaalta reilu vaihtokauppa . toiselle siemenet suuhun ja itselle pyllyyn. Pitää panna mietintään...
Ajatuksen tasolla hyvinkin kiihottavaa. Kokeilin joskus 10 vuotta sitten. Sain kyllä terskan suuhuni, mutta olo oli niin tukala, ettei latinkia tullut. Ikää nyt jo yli 60, eikä tästä enää notkeammaksi kovin helposti muutu. Täytynyt tyytyä toisten miesten kullin imemiseen... 🤤
Lisäyksenä vielä: voisihan sitä yrittää kauempaakin ruiskauttaa lastit suuhun, mutta paineet ovat jo aika vähissä. Joskus lensi joitain kymmeniä senttejä, nyt vain lähinnä valuu. Paksua ja maukasta kyllä... 😎
Riippuu kiihotuksesta. Joskus ruiskahtaa kunnolla.