Kaikista pahinta on kun haluttaa, vaan ei saa, ei sitten mistään. Tuntuu että kallo halkee ja sitä vaan koittaa lohduttaa itseään viinalla. Jatkuva panetus ei varmaan ole pahaksi mutta se ettei saa tyydytettyä halujaan, niin ai että kuolettaa.
Vastentahtoinen selibaatti
2
279
Vastaukset
- Panokone 50+
Ei saa? kuinka niin? Ootko poikkeeva jollaintapaa? vammainen tms?!
Aikuisena, yli 50v miehenä on sanottava, että kyllä saa, aina olen saanut, ja saan edelleen, oma vakituinen tietysti ainakin, mutta lukuisia suhteita kokeneena, sanon, ettei ole päivääkään olatava ilman, elle tahdo. Kotiin sitä nyt harvemmin kukaan tulee tyrkyttämään, ellei ymmärrä itse vaivautua asian eteen millään tavoin.
Netti, txt;TV, siinä kaksi helppoa, joilla voi homman hoitaa kotoa käsin, siis treffit, jne. Sitten on ravintolat, jne, minne voi mennä tsekkaan tarjontaa.
eikä kuoleta yhtään.. - sama.
No en kyllä omasta mielestä oo mitenkään poikkeava ainakaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El1226598MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny535654Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.764416NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun844296Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja924049Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.841426- 791235
- 3341227
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a51167Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?35978