alpro soijaa

kun jaoin torstaina 28.4.2011 turussa me nähtiin ja sä löit mua sinne limsapullolla
12632
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

tänä kesänä muuten olen muutamaa taas potkaissut

Äänestä

jaahas onpas hauskaa

Äänestä

Ei millään limsapulloilla, patukkaa heti jos vihreetä valoa tulee. Ottakaa pojat Keijosta mallia.

Äänestä

otetaan taas

Äänestä
  • se oli kivaa

    Äänestä

todennäköisesti tämän on kirjoittanut joku muu kuin kyseinen tyttö

Äänestä

alkaa olla aika vanhakin juttu

Äänestä

mua lyötiin myös

Äänestä

no kuka sinä olet

Äänestä

mä en ole ainakaan tätä kirjoittanut

Äänestä

Ja sit multa lensi housuun kun olit niin kuuma sexy beibe ja sit menin vielä huoriin kun piti saada pesää.

Äänestä

niinhän se oli niin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyttövaalea kirjoitti:

kun jaoin torstaina 28.4.2011 turussa me nähtiin ja sä löit mua sinne limsapullolla

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu