Hyvinkään paras yökerho?

Mikä on Hyvinkään paras yökerho? Missä on parhaat hinnat, musat, henkilökunta..? Uutena hyvinkääläisenä vierailin tänään kahdessa eri paikassa ja jäi vähän nihkeä fiilis. Onko totta että hopiksessa on pelkkiä "puumia" tarjolla?
116439
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

ja hyviä puumia onkin tarjolla.

Äänestä

Ei täällä ole yökerhoja, mikäli myöhäinen aukioloaika ei tee kapakasta yökerhoa.

"puumaa mä metsästän" Stig

Äänestä
  • TSEKKARI---ON-----KAIKKI JURRISSA

    Äänestä

Samanlaista tarjontaa joka radanvarsi kylässä..

Äänestä

Juu, ei kehumista jos ei tykkää rupsahtaneista puumista.

Äänestä

Puuma (vuodesta 1993 Puma concolor, sitä ennen Felis concolor) on Amerikassa elävä kissaeläin. Sen levinneisyysalueeseen kuuluu periaatteessa koko Keski- ja Etelä-Amerikka lukuun ottamatta niitä melko laajoja alueita, joilta ihminen on sen hävittänyt....joo enpä usko että on minkäänlaisia kissaeläimiä Hopiksessa tarjolla tai muuallakaan ravintoloissa. Mene kokeilemaan onneasi korkeasaareen. Älä työnnä sormia häkkiin voi vaikka nakit hävitä, murr..

Äänestä

Hopiksesta löytyy kyllä puumia, mutta ovat niitä oikeita, eikä mitään elukoita amerikasta.
Puuma on kyllä parasta, kun sillä on jo vähän löysää lihaa, mutta ei vielä läskiä.
Sellainen puuma kellistettynä seslongille, on sitä oikeaa puumaa.

Äänestä

Hopis on aina ollut 30 vuotiaiden paikka ja toivottavasti siitä ei ikinä tulekaan mitään teinihelvettiä. Niitä on joka kylässä muutenkin ihan tarpeeksi.

Äänestä
  • Kyllä Hopiksesta pelimies poimii irroittelemaan lähteneen MILF:in. Niitä on joka lauantai 5-10 kymmenen liikkeellä ja täytyy vain merkata tarpeeksi ajoissa.

    Äänestä

Hopis on ihan jees joskus kavereiden kanssa. Amarillo taitaa olla paikan paras. Lisäksi Joutsen on hyvä aloittelu mesta :)

Äänestä

Parhaat musat on lauantaisin Hopiksen "takahuoneessa", eli siellä pienemmällä puolella. Ja mitä naisiin tulee, niin niitä nyt ei saa mistään. Pitsa kainalossa kotiin joka reissu...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Juuso090 kirjoitti:

Mikä on Hyvinkään paras yökerho? Missä on parhaat hinnat, musat, henkilökunta..? Uutena hyvinkääläisenä vierailin tänään kahdessa eri paikassa ja jäi vähän nihkeä fiilis. Onko totta että hopiksessa on pelkkiä "puumia" tarjolla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu