http://yle.fi/uutiset/kofi_annan_syyria-sopu_syntyi/6201653
Ja se tarkoittaaa sitä että sipsit ja coalt esiin kohta saamme cnn nähdä kun utrbaani täräjää ja pussihousu mullahi juoksee kuin aroåupu karkuun Usan jettejä.
Hahahaahah toivotaan että satojatuhansia tulee kuolemaan,ahahaahah
Ja se tarkoittaaa sitä että sipsit ja coalt esiin kohta saamme cnn nähdä kun utrbaani täräjää ja pussihousu mullahi juoksee kuin aroåupu karkuun Usan jettejä.
Hahahaahah toivotaan että satojatuhansia tulee kuolemaan,ahahaahah
Vastaukset 7
Vanhimmat
Ihanaa, ostin juuri 105 tuuman lcd näytön 20 000
Siitä takuulla näkyy hyvinn ja jyrisee kun Usa jakaa demokratiaa täiparroille,
Vihdoin Syyriakin pääsee nauttimaan demokraattisesti toimivasta rahajärjestelmästä, jossa eivät yksityiset tahot saa luoda rahaa tyhjästä.
Osta oikeita osakkeita hinttin, ja lopeta,välittästä,rättipäistä.
Tee rahaa elukoiden kustnnukšennall
Jokainen muslimi on liikaa, heidät kaikki tulisi karkoittaa jos ei niin poistaa.
He eivät kuulu maailmaan
TÄMÄ ON VIHAPUHETTA MUSLIMEITA KOHTAAN! (mutta kun on kerran kyse Syyriasta, niin jatkakaa)
Joka ampuu omaa kansaansa, on aina muslimi. samasta asiasta on kysymys kaikissa sisällis sodissa, ja semmoisen paheksunta ei ole vihapuhetta, vaan rakkautta totuuteen.
Sehän niissä muslimien rupelluksissa on hauskaa, että koska he ovat julistaneet kaikille, muhametin TODELLISEN kuvan piirtäjille tappotuomion, niin he alkavat tappaa toisiaan, ja se tauti näkyy oikein hyvin leviävän kaikkiin muslimimaihin. Ja he kaikki huutavat muhamettia apuun. Tappamaan muhamettilaisia.
mistä ja missä se sopu on syntynyt?
Siis onko syyriassa assadin ja sunnien edustajien välillä syntynyt sopu maan tilanteen rauhoittamisesta?
Jos sopu on syntynyt jossakin annanin neuvottelupöydässä ilman syyrian osapuoltenläsnäoloa ja sitoutumista, on "sopu" taas pelkkää annanin päänsisäistä harhakuvaa.
Miksi harhainen ihminen saa häärätä näin tärkeässä asiassa?