Vihaan mieheni toista naista

aivan järjettömästi. En toivo sille läskimahaiselle selluperseiselle mielenterveyspotilaalle mitään hyvää ikinä. Ja jos vain voin, teen elämästäsi helvettiä.
2169
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei noin vastenmielisen vaimon valinnut mies kelpaa kenellekään! Miehesi on joku luuseri vässykkä kun sinunlaistasi alemman tason naista katselee joten saat varmasti pitää miehesi ihan rauhassa.

Äänestä

kauheita viestejä!

Saisit hävetä, aloittaja! :(

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vihaaaaan kirjoitti:

aivan järjettömästi. En toivo sille läskimahaiselle selluperseiselle mielenterveyspotilaalle mitään hyvää ikinä. Ja jos vain voin, teen elämästäsi helvettiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu