Martina ja Esko palaavat yhteen?

14607
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Eskolla pitää kiirettä kun se juoksee nyt Miss Märkäpaita osallistujien perässä, ne on nuorempia ja nätimpiä mitä 30vee räjähtänyt Martina.

Äänestä

Olisko se noin suunniteltu... vaikea mennä sanomaan.

Äänestä

Tyrkky märkäpäitä haluaa julkisuuten Eskon siivellä. Ei Eskon tarvi ketään lääppiä takahuoneissa! Kyllä sille naisia riittää jonoksi asti!

Äänestä

Mara ei ole tippaakaan alle 50v. näköinen.

Äänestä

Ei kai kukaan mies nyt palaa yhteen tuon kaiken jälkeen!

Äänestä

EN TIED'Ä

Äänestä

Kyllä Martinaa nyt harmittaa, kun se on tajunnut että Esko sentään on MIES, eikä mikään poika enää. Ja aika hyvin treenattu komea.

Martina varmasti osaa arvostaa nyt Eskon aikuisempaa otetta ja perhekeskeisyyttä, kun on kokeillut kotileikkiä Stefun kanssa. En väitä että Esko on täydellinen, mut ihailen kuitenkin sitä miten yritti pitää loppuun asti Aitolehti-Eerikäisen perheen kasassa ja välittää lapsestaan. Toisaalta toivoisin, että palaisivat vielä yhteen, mutta ei kai kukaan itseään kunnioittava mies voisi sitä tehdä. Edes lapsen takia.

Äänestä

Voisi se Esko ottaa Martinan takas jos vauvaa ei olisi tulossa.....muuten uskoisin yhteenpaluun..nyt en usko enää...

Äänestä
  • En minäkään usko, että Esko huolii Martinaa takaisin, koska se perhe ei ikinä tulisi olemaan ns. perhe. Syntyvä vauva ei kuulu Eerikäisen perheeseen. Ehjä perhe meni lopullisesti. Esko löytää vielä uuden rakkauden. Martinan on tosi vaikea löytää seuraa kaiken tämän jälkeen. Voi jonkun hoidon saada mukaansa, mutta kukaan ei halua vakkariseurakseen naista, joka on esiintyny ilman housuja iltiksessä. Hehhehehehe.

    Äänestä

Tuskinpa palaavat yhteen ainakin siitä päätellen kuinka halveksivaan sävyyn Esko välillä aamuisin SuomiPopilla Martinasta puhuu.

Äänestä

voi kun ihanaa...

Äänestä

Minäkin tykkäisin jos olisivat yhessä.

Äänestä

Kyllähän Eskolla on varmasti perhettä ja kunnon ystäviä, jotka viimeistään neuvovat, ettei Martinaan kannata enää sekaantua. Ei kai Eskon markkina-arvo niin huono ole, että pitäisi pettävän exn takia säälistä olla. Saa nähdä, hoitaako Esko sitten uutta vauvaa, kun on Victorian hoitovuoro...

Äänestä

En usko että Esko on niin urpo. Ja jos sattuu olemaan aikas lässy ukko on.
Martina otti poskeen Levillä ym. inhottavuudet ei..ei..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vikille ehjä perhe kirjoitti:

Martina ja Esko palaavat yhteen?

http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-1288379279435.html?ref=lk_me_2

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu