Suorakaiteen muotoinen uima-allas ???

Siis etsimme perheeni kanssa suorakaiteen muotoista puhallettavaa uima- allasta, joten olisiko vinkkejä mistä voisimme löytää sellaisen =)
4114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

????!!!!!!!

Äänestä

ei se pysy suorakaiteen muotoisena. Ei ne sattumalta ole pyöreitä, veden paine vaikuttaa joka suuntaan ja siksi pyöreä muoto on paras. Pyöreäksi se suorakaiteen muotoinenkin pyrkii tai hajoaa.

Äänestä
  • kiiitos 8) ideasta se olikin heti tokana mielessä kun mistään ei löydy sellaista suorakaiteenmuotoista uima allasta =)

    Äänestä

Iso tavara-kontti

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


LABM..=) kirjoitti:

Siis etsimme perheeni kanssa suorakaiteen muotoista puhallettavaa uima- allasta, joten olisiko vinkkejä mistä voisimme löytää sellaisen =)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu