milloin ei ole enää neitsyt? :d

hheennuullii:D:D:D:D

no otsikko kertookin jo kaiken eli mikä tarkoittaa sitä ettei ole enää neitsyt? :d

11

2561

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • -

      Sitä että penis on käynyt emättimen sisällä.

    • £ri

      Jos tuollaista kyselet et ainakaan kokenut ole.

    • beban

      anaaliyhdyntä säästää neitsyytesi.

    • --

      Tutussa perheessä oli kasvattityttö, jonka neitsyyden perheen isä otti työntämällä jonkun esineen vaginaan 13-vuotiaana. Koska miestä otti päähän vaimon neitsyyden korostaminen.
      Tytär ei ikinä uskaltanut kertoa äidilleen, kärsi asiasta kymmeniä vuosia.
      Kyllä teknisesti neitsyys oli viety, vaikka kuinka he vertailivat itseään muihin että olivat yläpuolella.

    • ei ole enää?

      ”Kyllä teknisesti neitsyys oli viety”

      Ei ole olemassa mitään teknistä neitsyyttä jonka voi viedä.
      Vastaus aloittajalle on kovin yksinkertainen hdynnän jälkeen ei oe enää neitsyt, mitään muuta ”sääntöä” ei ole.

    • niijust

      Se, että on harrastanut itsetyydytysä, ei vie neitsyyttä. Neitsyys lähtee silloin, kun mies ekaa kertaa työntää peniksen sisään. Jos immenkalvo on lähtenyt jo aiemmin jostain muusta syystä, ei sillä ole neitsyyden kanssa tekemistä.

      • ((((

        Vastaus kysymykseen: ilman immenkalvoa ei ole enää neitsyt. Itsetyydytyksellä ei ole tekemistä asian kanssa, käytetäänhän lapsiakin hyväksi.


    • Panehan tuulemaan

      Kyllä sen tietää ku on ekan kerran mulkkua saanu tuheroon tai persereikään. Ei silloin kysellä, että oonko vielä neitsyt.

      • Anonyymi

        Mun neitsyys meni herra tampaksilla


    • Anonyymi

      Voi olla vaikea määritellä, mutta on myös selkeitä tapauksia kuten esim. ex-tyttöystäväni: hän ei ollut vielä 20-vuotiaana koskaan ollut yhdynnässä, ei ollut masturboinut, laittanut sormia sisälleen tai käyttänyt tampoonia ja hänellä tiukka immenkalvo, jonka tunsi selvästi, kun työnsi sormen emättimeen. Neitsyys meni, kun ekan kerran panin häntä ja immenkalvo puhkesi (ja tuli vähän verta).

      Peppuneitsyys sen sijaan menee siinä, kun harrastaa peppuseksiä niin, että lailla työntyy kunnolla peppuun sisälle ts. sulkijalihasta syvemmälle.

      • Anonyymi

        Kahdesti päässyt kalvon puhkasee sen muistaa vieläkin. Nykyinen vaimoni tavatessa asui kaverin kanssa, neitsyys mennyt hänelle mut tiukka pillu kun pääsin panee hotelli huoneessa. M 63v


    Ketjusta on poistettu 16 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam
      Maailman menoa
      261
      14306
    2. Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa

      Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu
      Maailman menoa
      65
      7261
    3. Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa

      10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö
      Maailman menoa
      207
      7058
    4. Kela maksoi etuuksia 17,3 mrd. eur, yritykset sai 10,6 mrd.

      Tuohon päälle vietiin vielä palkansaajilta työeläkeloisille 27,5 miljardia euroa. Etenkin Suomen Sosialistiset Yrittäjä
      Maailman menoa
      43
      5078
    5. K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä

      vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon
      Maailman menoa
      112
      4846
    6. Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju
      Maailman menoa
      75
      4704
    7. Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen

      Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos
      Maailman menoa
      89
      4454
    8. PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT

      * * PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT - ! ja jätti MaksuHuolet -Kansan Maksettavaksi -! *
      Maailman menoa
      20
      4401
    9. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      76
      4154
    10. Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt

      viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta
      Maailman menoa
      102
      3938
    Aihe