Evoluuttien lukuisista valheellisista propaganda-yrityksistä huolimatta, pehmyskudosten todistustaineisto pysyy edelleen. Raamatun sana on edelleenkin kiistattomasti totta, eikä mikään ole koskaan onnistunut horjuttamaan sitä.
"Montanan yliopisto teki pienen käytännön pilan professori Marshalille ja tutkimusryhmä antoi hänelle 40 vuotta sitten kuolleen hevosen luun sekä Tyrannosauruksen luun ja pyysivät arvaamaan kumpi on kumman. Professori ei pystynyt sanomaan, kumpi on humman!"
http://www.evoluutio.com/?o=3&a=0&st=0
Kädet korviin ja huutakaa "EI ME KUULLA MITÄÄN," näin se evoluutio etenee.
Pehmytkudokset
7
109
Vastaukset 7
on se hienoa kun kreatardit osaavat lukea omia lähteitään:
"syöpätieteiden professori Mark Marshall http://www.biochemistry.iupui.edu/personnel/Marshall/ joka oli immunologian asiantuntija. "
Hän EI siis ollut paleontologian asiantuntija, tai hevosten anatomian asiantuntija, tai yleisestikään MIHINKÄÄN VÄITTÄMÄÄSI OLEELLISESTI LIITTYVÄN ASIAN ASIANTUNTIJA. Vittu sentään, että menee hermot tällaisen paskan suoltamisen kanssa.
Tai kenties minä voin näyttää sinulle kaksi dna:n pätkää, ja jos arvaat väärin kumpi on apinasta ja kumpi kukasta niin voin täysin hyvällä omalla tunnolla julistaa kreationistitieteen totaaliseksi paskaksi? (jota se kyllä onkin)
Miten sinunlaisia ihmisiä voi enää olla edes olemassa...- Tieteen vääristymät
Älä soita suutasi poika turhaan!
Tieteen vääristymät kirjoitti:
Älä soita suutasi poika turhaan!
Turhaan? Jos mielestäsi on turhaa osoittaa miten väittämät ja esitetyt todisteet eivät mene yksi yhteen niin kenties tämä sitten on turhaa.
Tieteen vääristymät kirjoitti:
Älä soita suutasi poika turhaan!
Olen kuulevinani nikkihiiren vikinää. Että voikin niin surkeasta otuksesta lähteä niin kova vikinä.
- tietenharrastaja
Yksi neuvosi oli sentään asiantuntijan kynästä:
"Kädet korviin ja huutakaa "EI ME KUULLA MITÄÄN,""
Noin se kreationismi seisoo paikallaan ja valehtelee päälle. ""Montanan yliopisto teki pienen käytännön pilan professori Marshalille ja tutkimusryhmä antoi hänelle 40 vuotta sitten kuolleen hevosen luun sekä Tyrannosauruksen luun ja pyysivät arvaamaan kumpi on kumman. Professori ei pystynyt sanomaan, kumpi on humman!"
Asiantuntijalle tuo olisi ollut helppoa, koska hevosen luu ei voi olla fossiloitunut, eli sen kudokset eivät ole vielä voineet ehtiä korvautua mineraaleilla, kun taas dinosauruksen luussa niin on välttämättä käynyt, muuten luu ei olisi voinut säilyä.- Typeryyden rajapyykk
Huomaa kyllä,että olet uskovainen...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taas uusi PS:n rasismiKOHU!
Nyt Mauri Peltokangas on taas huuliaan lepattanut. Suomen rasistisin puolue - PS! https://www.iltalehti.fi/politiikka/a6491384- 1111285
Naisten liian suuret vaatimukset?
Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta198909Jarruton, viritetty ja kilvetön mopo
Ajo-oikeudeton ja uppiniskainen kuski. Tuloksena vääntynyt aita, rusinaksi muuttunut mopo ja pari pipiä.320832Olen henkisesti väsynyt. Takki tyhjä.
Olen joutunut elämään yksin liian kauan. Työttömänä ja somepaskaa. Työpaikoilla joudun kiusatuksi. En enää tiedä, mitä227786- 58713
Onnittelut taktiikan vaihdoksesta mies!
Esität nykyisin varattua, ettei naiset jää roikkumaan , mutta sinä saat haluamasi. Oletpa sinä hieno mies. 👏🏻 Osasin o175671Peräti 12 000 ihmisen toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin!
Peräti 12 000 ihmisen (useimmat nuoria miehiä) toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin! ht232657Katotaan miten jaksat tätä
Olen valmis pelaamaan tätä seuraavat 10v. Voit kysyä tutuilta miten olen erittäin kärsivällinen.88620Tiedätkö mitä mies
Sinulla ei ole kaikki kunnossa päänupissa! Älä pilaa sitä, mitä sinulla on oikeassa elämässä. Tämä ei ole mitään rakkaut21581